Zamknij
REKLAMA

Jedyna taka firma w powiecie! Sprawią, że każda impreza będzie niezapomniana

11:30, 12.07.2021 | Materiał promocyjny
Foto: Zleceniodawca

Light4Events, to firma, która jest w stanie odmienić wygląd każdej sali czy budynku w którym zamierzasz urządzić przyjęcie. Zadba o odpowiedni klimat podczas przyjęcia w ogrodzie i sprawi, że impreza będzie niezapomniana, a wieczór wypełni się magią i wyjątkową atmosferą. Jak to możliwe?

Light4Events to firma eventowa z Krobi, której założycielem jest Jędrzej Sławiński. Startując ze swoim innowacyjnym pomysłem jej właściciel trafił niestety na najgorszy okres, kiedy cała branża został zamknięta na długie miesiące, ale pandemia nie zdołała go pokonać.

Pomysł na otwarcie takiej działalności pojawił się w sierpniu 2019 roku. Wtedy zaczęło się pierwsze planowanie projektu, tak aby uzyskał on obecny kształt. - Marketingowo projekt został ogłoszony w social mediach w 2020 roku, jednakże z powodu pandemii i potrzeby zbadania rynku, zebrania doświadczenia i opinii odnośnie próbnych realizacji i wstępnego portfolio, zdecydowano się na rozpoczęcie działalności w 2021 roku – mówi założyciel Light4Events

Firma zajmuje się dekoracją światłem i oświetleniem scenicznym przyjęć weselnych, rodzinnych, okolicznościowych, a także imprez firmowych, plenerowych, itp. Każda realizacja jest poprzedzona wizytą w miejscu, gdzie ma odbyć się event. Firma ma stały kontakt z właścicielem obiektu, w celu uzgodnienia wszelkich możliwości montażowych i dostępności budynku.

Staramy się też, by montaż nastąpił dzień przed imprezą, aby można było zobaczyć efekt końcowy. Kontaktujemy się też z pozostałymi współorganizatorami imprezy aby praca była spójna z punktu widzenia dekoracji i oświetlenia- dodaje właściciel Light4Events

Firma posiada wiele możliwości oświetlenia każdego wnętrza, rozpoczynając od oświetlenia statycznego, poprzez oświetlenie dynamiczne, czy możliwości aranżacji oświetlenia na zewnątrz wykorzystującego architekturę dworu, ogrodu, tarasu. - Naszym klientom mamy sporo do zaoferowania: oświetlenie statyczne, dopasowane pod motyw przewodni imprezy, zapewnia stałe oświetlenie podczas imprezy, oświetlenie dynamiczne DMX – polegające na rozszerzeniu oświetlenia statycznego o usługę sterowania zdalnego DMX, dekorację światłem zewnętrza – polegającą na aranżacji oświetlenia wykorzystującego architekturę dworu, ogrodu, tarasu np. girlandy, kurtyny, lampki LED. Możemy zaoferować dekorację światłem BOHO/rustykalna. Tego typu dekoracje idealnie nadają się pod drewniane sale, stodoły, itp. Mamy też pokazy świateł na zewnątrz – całość trwa 8-12 min. i polega na wyświetlaniu na zewnątrz pokazu świateł, którego choreografia jest zaprogramowana pod konkretne utwory muzyczne - przekonuje założyciel firmy i dodaje - Sposób wykorzystania urządzeń jest różny i zależy od aranżacji scenerii poczynając od zdjęć, po oświetlanie tarasów, altanek, drzew. Także samą choreografię też możemy zaprogramować pod konkretne utwory muzyczne. 

Wachlarz możliwości oferowany przez Light4Events jest jak widać naprawdę szeroki, ale firma szczególnie poleca usługę oświetlenia statycznego, ponieważ mimo iż jest to tylko podstawowa wersja, to pozwala odmienić całkowicie wygląd sali bankietowej od środka. Dekorując światłem ściany, okna, sufit, stoły oraz pozostałe elementy architektoniczne na sali można uzyskać niesamowity efekt - Usługę tą dalej można rozszerzyć o usługę premium (oświetlenie dynamiczne DMX), która gwarantuje dodatkowo wysokiej jakości oświetlenie sceniczne oraz niesamowitą oprawę oświetleniową pod pierwszy taniec, wjazd tortu, oczepiny oraz inne ważne wydarzenia na weselu – informuje właściciel.

Light4Events to jedyna firma w naszym powiecie świadcząca tego typu usługi. Wyróżnia się też na tle konkurencji z innych województw. Swoją pracę traktują bardzo profesjonalnie, dążąc do uzyskania najlepszego efektu końcowego, bez względu na to jak dużego zaangażowania to wymaga. Zawsze stawiają na jakość wykonania. Uważają, że sztuka nie uznaje kompromisów i z takim podejściem przystępują do realizacji.

Mamy już liczne opinie i rekomendacje na portalu wesele z klasą i facebooku. Dodatkowo współpracujemy z najlepszymi w naszej branży, aby tworzyć wizerunek firm ściśle współpracujących, prezentujących wysoką jakość realizowanych usług, bardzo często działających wspólnie w obszarze marketingu i promocji, czy to przez wspólne projekty, lub wzajemne polecenia. - dodaje właściciel Light4Events

          

Aby każdy mógł na własne oczy przekonać się co może zdziałać odpowiedni dobór oświetlenia, firma stworzyła film, który warto zobaczyć – Zapraszamy do obejrzenia naszych możliwości, dodatkowo na hasło Gostyn24 oferujemy specjalną zniżkę 10% na wszelkie usługi realizowane przez Light4Events do końca 2021 roku. Z przyjemnością pokażemy na co nas stać, zapełniając przy okazji luki w naszym kalendarzu – podsumowuje Jędrzej Sławiński i zaprasza do zapoznania się z ofertą pod numerem telefonu : 721 651 509 lub na Facebooku Light4Events
 

Materiał promocyjny

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%