Zamknij
REKLAMA

Rolety zewnętrzne

14:37, 22.06.2021 | materiały patnera

Dla każdej osoby podstawowym zadaniem jest maksymalna ochrona własnego domu. Ważne jest, aby chronić się nie tylko przed nieproszonymi gośćmi, ale także przed wścibskimi oczami. Bardzo ważne jest, aby dobrze chronić okna. Obecnie wielu właścicieli prywatnych domów i mieszkań woli używać nie zwykłych krat, ale wszelkiego rodzaju osłon zewnętrznych.

Montaż odbywa się wzdłuż prowadnic pionowych. Gdy słońce świeci jasno za oknami, każdy docenia fakt, że takie zabezpieczenia okna zapewniają przyjemne chłodzenie we wnętrzu. Zimą mogą obniżyć koszty ogrzewania domu. Ponadto zapewniają ochronę przed hałasem i utrudniają wejście do domu włamywaczom. Nasza firma zajmuje się produkcją, sprzedażą oraz instalacją takich systemów, zapewniamy narzędzia które pozwalają sprawnie i wybrać i zamówić wybrane produkty.

Osłony zewnętrzne do okien

Rolety zewnętrzne do okien stały się dziś integralną częścią niemal każdej elewacji. Rolety można zobaczyć zarówno na oknach sklepów jak i domów jednorodzinnych. Są one odporne na promienie UV, korozję i różne wpływy atmosferyczne. Wysoka wytrzymałość stopów aluminium, z których wykonana jest konstrukcja, doskonale sprawdza się w niskich temperaturach. Jeżeli ktoś chce chronić sprzęt domowy, biurowy, papiery wartościowe, a także oszczędzać energię elektryczną, powinien wybrać rolety zewnętrzne antywłamaniowe. Są to specjalistyczne rozwiązania dla obiektów o wysokich wymaganiach bezpieczeństwa. Nowoczesne okiennice pomagają nie tylko sprostać wyżej wymienionym zadaniom, ale także stać się częścią brandingu firmy.

Co zapewniają?

  • Ochrona przed słońcem
  • Ochrona przed wzrokiem ciekawskich
  • Oszczędzanie energii
  • Ochrona przed warunkami atmosferycznymi
  • Ochrona przed hałasem
  • Ochrona przed włamaniem.

Aluminiowe rolety zewnętrzne wyposażone są w skrzynki systemu podtynkowego, dzięki czemu nie wpływają na konstrukcję okien, na których są instalowane. Gdzie jest montowany taki system? Głównie w nowych budynkach, ale w już istniejących również można go zamontować. Istnieje także ewentualność instalacji pod elewacją, co powoduje, że staje się jej częścią.

Automatyczna obsługa osłon zewnętrznych

Zalety automatycznego systemu sterowania są oczywiste: otwarcie nie wymaga wysiłku fizycznego. Jeśli jest to dom lub duże biuro to automatyczne sterowanie roletami zewnętrznymi zmniejszy wysiłek przez naciśnięcie jednego przycisku. Oprogramowanie elektronicznego przełącznika umożliwia ustawienie timera do otwierania lub zamykania wszystkich lub części rolet. System automatyczny zapewnia również możliwość ręcznego sterowania w sytuacjach awaryjnych przy użyciu zwijacza wyposażonego w sznurek/taśmę. Automatyzacja sprawia, że sterowanie roletami zewnętrznymi jest wygodne. Można otwierać i zamykać kilka produktów jednocześnie lub jeden na raz. Wysokiej jakości i niezawodne napędy elektryczne pozwalają na najbardziej komfortową i bezpieczną obsługę okiennic. Automatyka działa płynnie w każdą pogodę.

Dlaczego osłony okienne są tak popularne?

Przede wszystkim zapewniają ograniczenie strat ciepła w danym budynku, taka zaleta jest obecnie bardzo doceniana ze względu na spore koszty ogrzewania. Rolety zewnętrzne produkujemy z aluminium dodatkowo wypełniając je materiałem izolacyjnym takim jak pianka poliuretanowa. Zaprojektowane połączenie jest doskonałym zabezpieczeniem przed utratą ciepła w sezonie jesienno- zimowym. Trwałe i praktyczne projekty tworzą komfortowy klimat w pomieszczeniu i pomagają oszczędzać energię, utrzymując pożądaną temperaturę w pomieszczeniu. Dzięki roletom zewnętrznym pokoje będą cieplejsze zimą a chłodniejsze latem. Umożliwi to rzadsze korzystanie z klimatyzatora i zmniejszenie zużycia energii.

Dodatkowo rolety zewnętrzne minimalizują efekt przenikania wiatru. Pomiędzy oknem a roletą powstaje warstwa powietrza, o znacznie ograniczonym ruchu. Ta ochrona jest również dodatkową barierą dla włamywaczy. Tego rodzaju osłony są niezwykle wygodne w sterowaniu przy użyciu pilota, czujników oraz programatorów czasowych. A co bardzo istotne, zapewnią zabezpieczenie przed owadami i pyłkami, dotyczy to przede wszystkim modeli z moskitierą.

Rolety zewnętrzne zapewniają również ochronę akustyczną. Szacuje się, że zmniejszają poziom hałasu o około 1,5%. 10 DB, co jest szczególnie ważne dla właścicieli domów w hałaśliwym otoczeniu. Taki system rolet cenią sobie osoby preferujące nocny odpoczynek w całkowitym zaciemnieniu oraz oglądanie filmów w takich właśnie warunkach. Warto zauważyć, że rzeczoznawcy majątkowi uważają, że rolety zewnętrzne stanowią wartość dodaną do domu.

Katalog gotowych rozwiązań pozwala ocenić, jak wyglądają konstrukcje i jak poruszać się w cenach. Proponujemy modele o uniwersalnym wzornictwie i standardowych rozmiarach. Aby kupić rolety zewnętrzne do okien, należ skontaktować się z naszymi specjalistami. Montaż rolet zewnętrznych można przeprowadzić zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz lokalu. Możliwość montażu produktów dobierana jest indywidualnie przez naszego specjalistę podczas pomiarów na miejscu.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%