Zamknij
REKLAMA

Jak wybrać wózek wielofunkcyjny?

11:43, 31.05.2021 |
Skomentuj Foto: Zleceniodawca

Nowoczesne wózki wielofunkcyjne mają stelaże, na których z łatwością zamontujemy gondolę dla noworodka, siedzisko spacerowe dla starszego malucha, a także nosidełka wielu producentów fotelików samochodowych. Umożliwiają to zunifikowane adaptery, montowane w wózkach i nosidłach. Trzy funkcje w jednym wózku sprawiają, że jest to przyszłościowy zakup. Wózek zmienia się wraz z rozwojem dzieckiem, zapewniając przez cały czas komfort i bezpieczeństwo.

Komfortowo wyposażony wózek wielofunkcyjny dla dziecka

Wózki wielofunkcyjne przeznaczone są dla dzieci od urodzenia, czyli od pierwszego dnia życia. Przez okres około 6. miesięcy, zanim dziecko nie nauczy się siedzieć, korzystamy z głębokiej gondoli lub przypinamy fotelik samochodowy. Starsze maluchy wozimy podczas spacerów w siedzisku, które ma wiele udogodnień. Warto wybrać takie wyposażenie dodatkowe, które sprawdzi się w naszym stylu życia z dzieckiem. Do dyspozycji mamy podwozia na różne podłoża. Koła w wózkach 3 w 1 mogą być bezobsługowe i bezdętkowe - wykonane z pianki EVA, materiału PU lub gumy, a także pompowane. Akcesoria dodatkowe takie, jak osłony przeciwdeszczowe, moskitiery, parasolki, budki z filtrem UV, pokrowce, pasy bezpieczeństwa, wygodne kosze na zakupy, torby na rzeczy malucha sprawiają, że wózek sprawdza się zawsze i wszędzie. Wózek wielofunkcyjny to inwestycja na lata. 

Uniwersalne wózki wielofunkcyjne Hoplano.com

W sklepie internetowym z akcesoriami dla dzieci Hoplano.com znajdziemy wymarzony wózek wielofunkcyjny dla naszego malucha ze spacerówką, która odpowiednio zabezpieczy dziecko podczas wycieczek. Warto sprawdzić rodzaj pasów do zapinania dziecka. Powinny być pięciopunktowe, miękko obszyte, bez drażniących krawędzi i przeszyć. Bardzo ważne, aby dziecko samo nie było w stanie się rozpiąć i wyswobodzić się z pasów. Zamek powinien być trudny do pokonania dla malucha, ale wygodny dla dorosłych. Istotnym wyposażeniem jest pałąk zabezpieczający przed wypadnięciem malucha podczas spaceru. Niemal każdy wózek wielofunkcyjny posiada hamulec i blokadę kółek.

Wózki wielofunkcyjne – korzyści z zakupu jednego wózka na lata

Uniwersalny wózek zajmuje niewiele miejsca – jeden wózek zamiast dwóch to oszczędność miejsca do przechowywania, tym bardziej że większość modeli składa się do niewielkich rozmiarów. Prostota obsługi i zunifikowane adaptery sprawiają, że zmiana funkcji wózka jest intuicyjna i nie wymaga wysiłku. Jeden wydatek, a tyle możliwości.

Materiał partnera

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%