Zamknij
REKLAMA

Polscy bukmacherzy online

09:40, 28.05.2021 |
Skomentuj Foto: Zleceniodawca

Zależy Ci na tym, by wybrać naprawdę dobrego, rzetelnego bukmachera internetowego? Chcesz bowiem nie tylko poczuć większy dreszczyk emocji (w czasie np. obstawiania spotkań i oczekiwania na wyniki), ale także przy okazji zgarnąć trochę pieniędzy? Warto zatem dowiedzieć się, jacy polscy bukmacherzy online są w tym momencie na topie. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy dzisiejszy artykuł, który dokładnie opisuje najważniejsze w tym momencie firmy hazardowe działające na terenie naszego kraju.

Jaki bukmacher jest najpopularniejszy?

Bukmacher STS może pochwalić się tym mianem. Na stronie internetowej tej firmy hazardowej przeczytaliśmy, że ma ona około 50% wszystkich udziałów na rynku hazardowym plus posiada dodatkowo STS punkty stacjonarne rozmieszczone w całym kraju. Jest to zaś jak najbardziej możliwe. Wszak ten bukmacher to prawdziwy hegemon, który pod wieloma względami dystansuje swoich konkurentów z branży. Z czego to jednak wynika? Bukmacher STS jest oczywiście legalny. Ma zatem odpowiednie dokumenty wystawione przez Ministerstwo Finansów. Co jeszcze warto wiedzieć odnośnie tego bukmachera online? Oferta powitalna jest znakomita. Wszak możesz zgarnąć nawet do 1200 PLN. Bukmacher STS oferuje dobre promocje nie tylko dla nowych, lecz tak samo dla lojalnych użytkowników. Jest to również firma, która wspiera polski sport. W tym momencie to sponsor m.in. reprezentacji narodowej w piłce nożnej. Innym znakiem rozpoznawczym tego podmiotu hazardowego jest dobra oferta. W tym bukmacherze możesz swobodnie obstawiać rozmaite zakłady. Chodzi nie tylko o najpopularniejsze dyscypliny, ale także o sporty dość niszowe. Sporą popularnością wśród zawodników cieszą się zakłady live oraz wydarzenia wirtualne.

Fortuna

Fortuna to bukmacher bardzo doświadczony. Wszak ta firma hazardowa została założona w 1996 roku. To rok wcześniej, niż opisywany przed momentem STS. W tej chwili to jeden z najbardziej lubianych buków. Co warto wiedzieć odnośnie tego podmiotu hazardowego? Poza doświadczeniem i znakomitymi opiniami, Fortuna cechuje się także uniwersalnością. Nie ma bowiem żadnych przeszkód, by obstawiać zakłady nie tylko stacjonarnie, lecz także internetowo. Sporą popularnością cieszy się aplikacja mobilna (STS oczywiście także posiada takie warianty do wyboru). Możesz zatem grać zakłady bukmacherskie praktycznie zawsze wszędzie tam, gdzie tylko masz na to ochotę. W tym przypadku oferta jest także bardzo urozmaicona. Klienci tej firmy bukmacherskiej nie narzekają na bonus powitalny. W tym momencie (stan na 21 maja 2021 roku) możesz zgarnąć nawet do 2220 PLN. Co jeszcze jest istotne? Warto zauważy, że w Fortunie… możesz grać bez podatku. Oczywiście, jest to w 100% legalna firma hazardowa. Nie ma jednak przeszkód, by skorzystać z Happy Hours. Jeśli zagrasz minimum trzy zdarzenia na kuponie (każde z nich musi mieć kurs co najmniej 1.30), to wtedy kwestiami podatkowymi zajmie się… Fortuna. Jest to legalna i bardzo lubiana przez zawodników promocja.

Coraz więcej osób decyduje się na eWinner

W gronie polecanych bukmacherów internetowych znajduje się także eWinner. Już od października 2018 roku ten podmiot może zgodnie z prawem oferować zakłady wzajemne na terenie naszego kraju. Czym wyróżnia się eWinner? Jest to bukmacher internetowy, który przygotował dla użytkowników także aplikację mobilną. Możesz zatem obstawiać tak naprawdę z różnych miejsc. Wszystko zależy na tej płaszczyźnie od Ciebie. Nowi gracze mogą bez żadnego kłopotu skorzystać z atrakcyjnego bonusu powitalnego. O co chodzi dokładnie? Jeśli chodzi o pierwszy zakład, to jest możliwa opcja zwrotu do 110 PLN. Przy drugim depozycie możesz zaś zainkasować 50% maksymalnie do 500 PLN. Tę firmę hazardową reklamują m.in. Andrzej Strejlau oraz Marcin Gortat. Oferta, podobnie jak w przypadku wyżej opisanych przez nas bukmacherów, jest naprawdę znakomita. Wszak możesz typować przeróżne sporty. Nie tylko chodzi nam o zakłady prematch, ale także live, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród graczy. Jeśli zatem zastanawiasz się nad wyborem dobrego buka, to eWinner powinien znaleźć się na Twojej liście.

Materiał zlecony

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%