Zamknij
REKLAMA

Typuj bez wychodzenia z domu - bukmacherzy online

09:34, 28.05.2021 |
Skomentuj Foto: Zleceniodawca

Świat zakładów bukmacherskich promuje się przy okazji rozgrywek sportowych. Obejrzenie meczu piłkarskiego bez chociaż jednej reklamy, stało się prawie niemożliwe. W ten sposób podmioty poszukują nowych odbiorców dla swoich usług. Marketing przekłada się na witryny sportowe, strony zrzeszające fanów, kluby oraz same rozgrywki. Wszystko po to, aby ostatecznie założyć własne konto u bukmachera internetowego.

Krótka historia zakładów bukmacherskich

Pierwsze wzmianki o zakładach dotyczyły osób, które zawierały je między sobą. Zakład był rozliczany dzięki uczciwości obu stron i posiadał spore ryzyko. Lukę wykorzystały instytucje, które zauważyły istotę "gwarancji" wygranej. W ten sposób powstały zakłady naziemne, które z sentymentem wspominają starsi obstawiający.

Punkty stacjonarne funkcjonują w Polsce od wielu lat. Obecnie także są dostępne, ale ogrom ruchu przeniósł się do sieci. Bukmacherzy online kuszą brakiem formalności, szybkimi wypłatami oraz szeroką dostępnością oferty.

Jak rozpocząć typowanie?

Przygoda z obstawianiem rozpoczyna się w momencie założenia konta. Podlega ono weryfikacji tożsamości, a także konieczności uiszczenia pierwszego depozytu. To moment kluczowy, w którym większość firm przygotowała dla nowych bonus. Może być to zwiększenie wpłaty, ubezpieczenie zakładu (w przypadku przegranej = zwrot) albo powiększenie samej wygranej. Niektóre podmioty decydują się na bonus bez depozytu. Pozwala na zawarcie pierwszego zakładu bez środków własnych. Jest jednak znacznie niższy od wymienionych wcześniej.

Chęć otrzymania bonusu wyraża się w formularzu rejestracyjnym. Ważne, aby nie zapomnieć o tym punkcie, bo może wyłączyć nas z promocji. Czasami podmiot dla wygody obstawiającego, przyznaje dodatek w sposób automatyczny.

"Pułapki" sieciowej gry

Wydaje się, że formuła zakładów online jest pozbawiona wad. Po dokładniejszym przyjrzeniu się jej, można jednak dostrzec pewne zagrożenia, płynące z natychmiastowego dostępu do usług.

Pierwszym jest szybkie akceptowanie zakładów oraz zmiany kursów w trakcie tego procesu. Błąd ludzki w najgorszym przypadku spowoduje rozliczenie zakładu po kursie 1, w nieco lepszym niższą wygraną końcową. Wiele zależy od regulaminu danego podmiotu. Czasami można spotkać się z opcją automatycznego braku akceptacji przy zmianie kursu na niższy.

Największym problemem dla obstawiających jest jednak natychmiastowy dostęp do konta w każdym miejscu i czasie. Wpłaty księgowane są w kilka sekund, a wypłaty pojawiają się w większości firm po zaledwie kwadransie.

Rodzi to ryzyko nadmiernego obstawiania na żywo oraz niekontrolowanych wpłat pod wpływem impulsu. Emocje ciężko stłumi, zwłaszcza gdy kupon był bliski celu. Decyzja o zawarciu zakładu jest jednak nieodwołalna.

Wygodne rozwiązanie na miarę XXI wieku

Zagrożenia można wyeliminować poprzez samodyscyplinę. Olbrzymim plusem jest samo pozostanie w domu. Zakład można zawrzeć przy pomocy aplikacji mobilnej albo na stronie internetowej. Podobnie funkcjonują wpłaty i wypłaty. Nie trzeba trudzić się przez połowę miasta do punktu naziemnego, aby wypłacić wygrany kupon. Stan konta oraz możliwości widać zaraz po zalogowaniu się. Jedno kliknięcie wystarczy, aby zlecić wypłatę środków.

Dostrzegły to również zakłady stacjonarne, które stopniowo zmniejszają swój zasięg. Firmy decydują się na przeniesienie do sieci, rezygnując tym samym z kosztów utrzymania obiektu, pensji pracowników oraz sprzętu. Cyfryzacja jak widać postępuje także w świecie bukmacherki.

Podsumowanie

Typowanie jeszcze nigdy nie było tak proste. Sprawdzenie oferty zajmuje kilka chwil, a aktualizuje się ona w czasie rzeczywistym. Wpłaty i wypłaty obsługiwane są w większości przypadków przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

Warto widzieć drugą stronę medalu i umiejętnie gospodarować własnymi finansami. Środki na grę muszą pochodzić z oszczędności, a nie finansów na potrzeby codzienne. Same zakłady nie powinny pochłaniać zbyt wiele czasu. Ciągłe śledzenie wyników prowadzi do zaniedbań obowiązków. Cierpią na tym również najbliżsi.

Zakłady online zostały stworzone z myślą o osobach odpowiedzialnych i rozważnych. Dzięki tym cechom mogą odkryć wszystkie możliwości sieci. A jest ich naprawdę wiele!

Materiał zlecony

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%