Zamknij
REKLAMA

Medale i pinsy – wyjątkowe nagrody okolicznościowe

11:50, 03.05.2021 |
Skomentuj

Urodziny, rocznice pożycia małżeńskiego, ale i jubileusze związane z pracą zawodową lub obecnością wokalisty na scenie muzycznej to tylko jedne z wielu okazji, które świętowane są wyjątkowo hucznie. W parze z życzeniami płynącymi z głębi serca, kwiatami czy gratyfikacją finansową mogą iść wyjątkowe nagrody okolicznościowe. Warto zwrócić przy tym uwagę na coś niestandardowego, jak medale i pinsy robione na zamówienie z dbałością o każdy szczegół, według zindywidualizowanego projektu. Czym one są i jak je stosować w takim charakterze?

Nagrody dla pracowników

Jedną z sytuacji, w której medale i przypinki metalowe można wykorzystać jako nagrody są różne konkursy i jubileusze, jakie obchodzą pracownicy. Najczęściej mowa tu o dużych zakładach, z bogatą historią i prestiżem. Wielu przedsiębiorców dba o swoich specjalistów, ponieważ wiedzą, że zmotywowani podwładni lepiej pracują na sukces ich działalności. 

Normą w dużych firmach jest organizowanie konkursów na najlepszych pracowników – miesiąca, projektu czy roku. W parze z premią, zagraniczną wycieczką czy innymi nagrodami materialnymi może iść też nagroda pamiątkowa, w postaci medalu na zamówienie o zindywidualizowanej szacie graficznej, z umieszczoną nazwą i logiem firmy. 

Nagroda dla pracowników z okazji jubileuszu pracy może mieć też formę pinsów wręczanych w eleganckim opakowaniu, na gustownej poduszeczce. 

Pamiątka jubileuszowa

Pomimo faktu, że medale najczęściej kojarzą się z wojskiem lub sportem, to mogą one pełnić też funkcję honorową i upamiętniającą. Czemu więc nie wykorzystać ich jako pamiątki jubileuszowej? Rocznica urodzin, ślubu czy inne ważne uroczystości rodzinne mogą być okazją do tego, by zamówić upominki w postaci medali i pinsów. Dla szczęśliwych małżonków po 10 czy 20 latach pożycia małżeńskiego możemy zaprojektować jednakowe pinsy, które ozdobią ich odświętne stroje i będą przypominać o ważnym momencie z ich wspólnego życia. Dobrym pomysłem na uhonorowanie jubilatów czy jubilata jest wręczenie medalu np. dla wzorowego małżonka czy żony. Można samemu zaplanować szatę graficzną i treść umieszczoną lub zlecić takie prace grafikom. Istotne są również zastosowane materiały. Np. medale na zamówienie w MMC Medale są robione z wysokiej jakości metali i przetrwają lata w niezmienionym stanie. 

Uhonorowanie laureatów w konkursach

Medale są dobrym sposobem na podkreślenie rangi wydarzenia. W konkursach przedmiotowych, artystycznych lub innych mogą być prestiżowym wyróżnieniem obok dyplomu i nagród materialnych. Medale, podobnie jak pinsy są pamiątką na lata, która ma znaczenie głównie sentymentalne. 

Materiał partnera
 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%