Zamknij
REKLAMA

Gdzie szukać inspiracji i porad o zakładach bukmacherskich?

06:38, 08.04.2021 |
Skomentuj

Początkujący gracze, którzy chcą obstawiać swoje pierwsze zakłady bukmacherskie często nie mają pojęcia o tym, gdzie mogą szukać porad i inspiracji. Nic w tym dziwnego, bo w końcu każdy z nas kiedyś zaczynał. Gdzie więc warto szukać inspiracji? O tym dowiesz się już za chwilę!

Blogi internetowe

W Internecie jest wiele blogów poświęconych omawianiu zakładów bukmacherskich. Oczywiście nie każdy dostarcza najlepszych informacji na temat zakładów, dlatego pamiętaj o korzystaniu z innych zasobów, które mogą ci pomóc zweryfikować przydatność chwilę wcześniej poznanych informacji.

Pamiętaj, nie szukaj informacji tylko na jednym blogu - ponieważ jeśli masz więcej czasu, warto poszukać co najmniej trzech najlepszych blogów, z których łatwo wyciągniesz to, czego szukasz.

Internet

Oczywiście znalezienie w internecie odpowiedniego poradnika bukmacherskiego jest jak szukanie igły w stogu siana. W przypadku korzystania z internetu należy również zwrócić uwagę na strony z wygasłymi certyfikatami lub strony z dużą liczbą linków do innych blogów - to mniej więcej wskazuje na to, że poradniki nie są najlepszej jakości.

Dlatego też zawsze zwracaj uwagę na to, co czytasz i staraj się również przestrzegać etykiety internetowej. Pomoże Ci to zaoszczędzić pieniądze i uzyskać cenne informacje, które pomogą Ci skutecznie obstawiać zakłady.

Czy warto szukać inspiracji na forach internetowych?

Oczywiście, że tak, ale niestety zależy to również od tego, na które forum bukmacherskie wejdziesz, z racji tego, że nie wszystkie fora są godne uwagi. Na szczęście my trafiliśmy na serwis betonline.net.pl i serdecznie je polecamy. Jest to największe forum bukmacherskie w Polsce, w którym znajdziesz mnóstwo przydatnych informacji, cenne poradniki i ekstra bonusy na start.

Uważaj na oszustów!

Oczywiście na wszystkich forach mogą znaleźć się oszuści i tak naprawdę nie można przewidzieć, kiedy się pojawią - moderator zwykle szybko ich powstrzymuje, ale czasami ktoś może się wymknąć. Dlatego zawsze powinieneś zwracać uwagę na to, co ktoś pisze, i nie przyjmować zaproszeń ani prywatnych wiadomości, gdy ktoś pisze do Ciebie informacje, których nie znasz. W takim przypadku oszuści zazwyczaj wysyłają dziwne linki.

Jeśli klikniesz na taki link, być może twoje dane osobowe zostaną skradzione, na przykład w celu zaciągnięcia pożyczki, zakupu nieruchomości lub innej nielegalnej działalności, która może przysporzyć Ci poważnych problemów w przyszłości. Dlatego bądź ostrożny - zawsze bądź czujny i sprawdzaj, jakie informacje ktoś do ciebie wysyła - nie bój się tego zgłosi, bo tylko w ten sposób możesz ochronić siebie i innych przed potencjalnym oszustwem.

Książki znanych graczy

Naturalnie nie jest to idealny sposób na pobieranie informacji o zakładach bukmacherskich, bo w końcu jeśli gracz wykorzystał już dany sposób, to bukmacher drugi raz na to samo się nie nabierze, prawda? Jednakże czytanie książek znanych graczy zakładów bukmacherskich może nadal mieć dla ciebie jakąś wartość, z racji tego, że bardzo często w nich możesz się dowiedzie, jakich sztuczek oni używali, aby ograć bukmachera, co może pomóc ci wkomponować i zmodyfikować wybrany sposób na ogranie bukmachera do swojego stylu typowania, przez co całkowicie zaskoczysz bukmachera.

Znajomi gracze

Naturalnie obstawianie ,,w zmowie” jest teoretycznie zabronioną praktyką, jednakże z drugiej strony nigdzie nie było mowy o wymienianiu się doświadczeniami. Dlatego też jeśli masz znajomych graczy zakładów bukmacherskich, możesz też skorzystać z ich wiedzy, bądź współpracować z nimi, aby obstawianie było dla ciebie łatwiejsze. Pamiętaj jednak o tym, aby to byli zaufani ludzie, z racji tego, że często niestety tak jest, że gdy kasa wchodzi w grę, to w ludziach budzą się bardzo niedobre zachowania, dlatego też zachowaj ostrożność! W innym wypadku możesz stracić pieniądze, a oprócz tego znajomość, no i dodatkowo mieć problemy, z racji tego, że rzadko kiedy ktoś odpuszcza, jeśli właśnie chodzi o pieniądze.

Materiał zlecony

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%