Zamknij
REKLAMA

Bukmacher STS – dlaczego warto go poznać?

07:33, 01.04.2021 |
Skomentuj

Nie bez powodu STS jest najbardziej znanym bukmacherem w Polsce. W końcu to pierwszy, wolnorynkowy bukmacher, który powstał na terenie naszego kraju, niezależnie od naszego państwa. Czy to jednak jedyny powód, dla którego warto poznać STS? O tym dowiesz się już za chwilę!

Początek powstania STS

STS zadebiutował na rynku za pośrednictwem swojej sieci stacjonarnych punktów bukmacherskich w 1997 roku. Od tego czasu, firma uzyskała zgodę Ministerstwa Finansów na wejście na rynek gier online w 2012 roku. Nie da się ukryć, że interes STS kwitnie, co świadczy o jego ekspansji na rynkach zagranicznych. Oprócz Polski STS działa również w Niemczech, Norwegii i na Łotwie, a oprócz tego, również w Wielkiej Brytanii. Bukmacher STS jest także oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Oferta STS

STS stara się oferować najwyższe kursy na większość wydarzeń sportowych To właśnie sprawia, że STS jest niezwykle konkurencyjny, nie wspominając o oferowaniu dużej liczby sportów i wydarzeń specjalnych. Usługi świadczone przez STS obejmują między innymi ponad 38 różnych dyscyplin sportowych. Gracze mogą też stawiać zakłady specjalne - głównie związane z polityką. Fani e-sportu znajdą też coś dla siebie u STS, ponieważ ta firma bukmacherska oferuje również zakłady e-sportowe.

Sieć bukmacherska STS

STS kontroluje aż 440 naziemnych punktów bukmacherskich. Firma nie otwiera już takich punktów, częściowo dlatego, że według informacji przekazanych przez STS 80% zakładów zostało już zaakceptowanych online. Jednak punkty są nadal bardzo popularne, o czym świadczy około 10% wzrost przychodów generowanych w samym tylko 2020 r. Ponadto STS zapewnia również gry w lokalach samoobsługowych. W lipcu 2019 roku firma wypuściła pierwsze 30 urządzeń na rynek lokalny.

STS w internecie

Aplikacja mobilna i strona STS są uważane za najlepsze na rynku. To prawda, że STS dba o tę część biznesu w sposób szczególny. Strona jest bardzo czytelna i funkcjonalna, a dobór kolorów sprawia, że portal prezentuje się naprawdę dobrze.

Kursy od STS można łatwo filtrowa, a gracz może łatwo znaleźć, te którymi jest naprawdę zainteresowany. Ponadto gracze mają dostęp do wszystkich swoich statystyk. Ponadto STS nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za oglądanie piłki nożnej, tenisa i wielu innych meczów. Należy jednak spełnić kilka warunków. STS wymaga, abyś zdeponował środki na swoim koncie bukmacherskim lub postawił zakład w ciągu ostatnich 24 godzin.

Jedną z najważniejszych zalet STS jest to, że posiada bardzo szeroki zakres uprawnień do transmitowania spotkań przez Internet w mobilnych witrynach i aplikacjach. Wygodne dla graczy jest przede wszystkim to, że bukmacher STS może zaoferować maksymalnie 5000 transmisji miesięcznie. U STS możesz obejrzeć piłkę nożną, tenis, hokej, koszykówkę i nie tylko. Co najważniejsze, STS nie pobiera żadnych opłat za ich oglądanie.

Promocje bukmacherskie STS

Oczywiście STS nie jest najgorszy pod względem promocji. Przede wszystkim STS zazwyczaj zapewnia darmowe zakłady o wartości około 25 złotych, nie wspominając o podwojeniu kwoty depozytu do aż 1200zł. Naturalnie to nie wszystko, bo korzystając z promocji STS, możesz otrzymać pewne 20zł na betgames STS, ale także i 20zł na sporty wirtualne. Dodatkowo, z kodem : ,,BETONLINE”, możesz otrzymać jeszcze więcej korzyści przy rejestracji swojego konta!

Naturalnie warto jest przed skorzystaniem z promocji zapoznać się z regulaminem danego bonusu, nie mówiąc już o tym, że warto też sprawdzić wymagany obrót kwotą bonusu.

Czy warto jest obstawiać u STS?

To naprawdę zależy od Ciebie. Wielu graczy chwali ofertę STS, więc jeśli nam nie wierzysz - możesz sprawdzić niezależne opinie graczy na dowolnym portalu bukmacherskim lub zapytać o STS na dowolnym forum bukmacherskim. Jesteśmy jednak głęboko przekonani, że w każdym przypadku większość ludzi będzie bardzo pozytywnie nastawiona do oferty tego legalnego bukmachera.

Materiał zewnętrzny

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%