Zamknij

Największy w Polsce konkurs umiejętności - ruszyła rejestracja na EuroSkills Gdańsk 2023

08:22, 27.03.2023 art. sponsorowany Aktualizacja: 09:44, 27.03.2023
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji (1) Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji (1)

We wrześniu na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk, a także w halach kongresowo-wystawienniczych AMBEREXPO i terenach do nich przyległych odbędą się "igrzyska olimpijskie zawodów branżowych", czyli EuroSkills Gdańsk 2023. Będzie to największe w historii Polski wydarzenie o charakterze edukacyjnym.  

EuroSkills Gdańsk 2023 to ósma edycja odbywającego się co dwa lata konkursu EuroSkills – największego w Europie wydarzenia związanego z kształceniem i doskonaleniem umiejętności zawodowych. 

Konkurs  EuroSkills organizowany przez WorldSkills Europe wraz z 32 krajami członkowskimi, gromadzi setki młodych profesjonalistów z krajów całej Europy rywalizujących o miano najlepszego w wybranej przez siebie konkurencji. 

Tegoroczna edycja konkursu EuroSkills Gdańsk 2023 powita 600 wykwalifikowanych młodych profesjonalistów w wieku poniżej 25 lat z 32 krajów, którzy wezmą udział w konkursach w 43 konkurencjach. Spodziewanych jest około 100 000 uczestników wydarzenia z całej Polski i zagranicy.  

Widzowie będą mogli bezpłatnie śledzić zmagania konkursowe, a także spróbować swoich sił w strefach „Try-a-Skill”. Strefy te to doskonała okazja, żeby zachęcić młodych ludzi do rozwinięcia swojej pasji i wdrożenia się w przyszły zawód. A dla pracodawców możliwość wyłowienia młodych i utalentowanych pracowników.  

EuroSkills Gdańsk 2023 jest organizowane przy współpracy Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, WorldSkills Poland, WorldSkills Europe, Miasta Gdańsk i AMBEREXPO.  

Więcej informacji na stronie: euroskills2023.org 

Rejestracja: http://wydarzenia.frse.org.pl/ankieta/905914/euroskills-gdansk-2023-rejestracja.html 

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji (2)

Źródło informacji: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji 

(art. sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%