Zamknij
REKLAMA

Szybko, wygodnie i na NFZ - e recepta lub zwolnienie lekarskie online

12:21, 13.03.2023 art. sponsorowany Aktualizacja: 12:21, 13.03.2023

Lekarze coraz skuteczniej mogą wykonywać swoje obowiązki online i z tego powodu coraz więcej osób korzysta z możliwości, jakie daje pomoc medyczna w postaci elektronicznej. Recepta online jest znacznie wygodniejsza do zdobycia niż ta w wersji papierowej dla osób, które mieszkają daleko od miasta lub mają trudności z poruszaniem się. Co więcej, na naszym internetowym koncie pacjenta mamy wszystkie niezbędne dokumenty, które umożliwią przeprowadzić każdą wizytę online znacznie szybciej i skuteczniej.

NFZ e recepta - jak ją uzyskać i co znajdziemy na internetowym koncie pacjenta?

Recepta online jest bardzo łatwa w uzyskaniu, dzięki czemu jeszcze tego samego dnia po konsultacji internetowej, lub telefonicznej możesz skorzystać z niej i zakupić w aptece potrzebne Ci leki. Jest to niezwykle ważne i przydatne w przypadku choroby przewlekłej, kiedy recepty wystawiane regularnie w gabinecie możemy otrzymać drogą elektroniczną. Żeby skorzystać z internetowych konsultacji, należy stworzyć swoje konto pacjenta na stronie telemedi.com, gdzie profesjonalny lekarz online może udzielić szybkiej porady, wystawić zwolnienie lekarskie i może być nam wypisana NFZ e-recepta.

Bezpłatna recepta NFZ może być również uzyskana w formie elektronicznej podczas wizyty u lekarza online. Podczas rezerwacji konsultacji będziemy musieli zaznaczyć opcję umów na NFZ, dzięki czemu zmienimy obsługującą nas przychodnię, a takiej zmiany możemy dokonać bezpłatnie dwa razy do roku. Recepta za darmo w formie online może być zrealizowana w różnych aptekach poprzez podanie numer PESEL i 4-cyfrowego kodu przez dowolną osobę. Ponadto, żeby każda nasza wizyty odbyła się jak najlepiej, warto zamieścić na stronie również naszą dokumentację, którą możemy pobrać z naszego internetowego konta pacjenta i zamieścić na naszym profilu na telemedi.com. Dla lekarzy pracujących online lub w formie tele konsultacji jest to możliwość przeprowadzenia szybkiej porady i w razie potrzeby wystawienia odpowiedniego skierowania na badania, czy e-recepty.

Uzyskaj zwolnienie lekarskie, receptę i skierowanie na badanie w postaci elektronicznej

Internetowe konto pacjenta umożliwia nam w niezwykle wygodny sposób uzyskać zwolnienie lekarskie, skierowanie na badania, czy fachową poradę lekarską na podstawie naszej dokumentacji medycznej bez wychodzenia z domu. Recepta na NFZ lub e-recepta za opłatą może być nam wystawiona bez czekania w kolejce u lekarza podczas konsultacji online. Ponadto każda z nich ma informacje jak przyjmować lek, który lekarz przepisał na podstawie naszej dokumentacji medycznej. Lekarz PÓZ online to możliwość dla nas na uzyskanie szybkiej porady lekarskiej bez wychodzenia z domu zwłaszcza wtedy gdy dojazd do przychodni jest w jakiś sposób utrudniony.

(art. sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%