Zamknij

Zbliżenie na pierwszej randce - czy warto się na to decydować?

11:58, 12.09.2022 . Aktualizacja: 11:59, 12.09.2022
Skomentuj Foto: Zleceniodawca Foto: Zleceniodawca

Seks na pierwszej randce jest tematem relatywnie prostym. Od jakiegoś czasu pisaliście ze sobą, czułeś że znajdujecie wiele wspólnych tematów, więc postanowiłeś umówić się na spotkanie. Zwykle takiemu spotkaniu towarzyszy alkohol, który najlepiej potrafi przełamać bariery międzyludzkie. Bez względu na to czy spotkacie się jeden raz czy Wasza znajomość przetrwa to udany seks na pierwszej randce pamięta się przez długi czas.

O czym powinieneś pamiętać przed pierwszym spotkaniem?

Seks na pierwszej randce może być czymś niesamowitym. Pamiętaj jednak, że umawiając się na sex randki powinieneś trzymać się pewnych reguł. Zapewne po namiętnej nocy najchętniej utrzymałbyś kontakt i umawiał się na kolejne randki z świetną kobietą. Spotkania oparte o zasadę one night stand mają jednak to do siebie, że zwykle jest to pierwsze i ostatnie spotkanie. Uprawialiście seks, było Wam dobrze jednak teraz przyszła kolej na nowe podboje. Oczywiście nie wszystkie relacje są oparte o ONS, jednak reguł należy przestrzegać. Jeśli miałeś dobry seks nie powinieneś się również tłumaczyć, kobietom ale również mężczyznom zdarza się uznać seks na pierwszej randce za nieodpowiedni. Kwestia ta dotyczy zwłaszcza kobiet, które błędnie uznają, że skoro poszły do łóżka na pierwszym spotkaniu to uznaną uznane za łatwe a to utożsamiają z tym że w oczach mężczyzn staną się mniej wartościowe.

Bardzo ważne jest byś był zdecydowany, kobiety bardzo cenią mężczyzn którzy w życiu wiedzą czego chcą, co jest dla nich ważne. Pewien rodzaj kobiet lubi nieśmiałych mężczyzn, jednak powinieneś wiedzieć czego chcesz, zapewne wcześniej rozmawialiście o preferencjach seksualnych. Zapewne wcześniej pisaliście ze sobą i oboje wiecie co Was szczególnie podnieca, rozpala. Udany seks na pierwszej randce będzie najlepszym co może Was spotkać.

Na co powinieneś uważa?

Kobiety czasami nie potrafią stanąć twardo na ziemi, dzieje się tak choć nie jest to reguła, że czasami po pierwszym seksie uważają że tworzysz z nią związek. Czasami bardzo trudno jest się odpędzić od tego rodzaju kobiet. Chcąc utrzymać przy sobie partnerkę z którą noc należała do najlepszych w Twoim życiu powinieneś bazować na pozytywnych emocjach. W zasadzie skoro Wasz stosunek był udany to można powiedzie, że stoisz na dobrej pozycji do czegoś więcej. Należy jednak pamięta, że 'nie' oznacza 'nie' i jeśli kobieta sygnalizuje Ci że niczego więcej nie będzie to nie próbuj zmieniać tej sytuacji gdyż zostaniesz uznany za desperata.

Podsumowanie

Coraz więcej ludzi nie ma czasu na zawiązywanie relacji w świecie rzeczywistym dlatego sex randki stanowią doskonałe rozwiązanie dla wszystkich zapracowanych i zajętych by dać sobie szansę na przeżywanie bardzo udanego seksu. Seks na pierwszej randce z pewnością nie jest czymś złym, jeśli szukasz zbliżenia z kobietą to zapewne zarówno Ona podoba się Tobie jak również Ty przypadłeś do jej gustu. Najważniejsze przy zawiązywaniu nowych znajomości jest twarde trzymanie się reguł oraz spontaniczność, czasami dzieją się rzeczy nieprzewidywalne jednak te miłe są z pewnością pożądane.

Materiał partnera

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

aloniaalonia

0 0

To wszystko zalezy od dwójki ludzi i ich decyzji. Stereotypowo nie idzie sie do łózka na 1 randce jednak znam pary ktore umawiały sie przez https://www.datezone.com/search/poland/zachodniopomorskie/szczecin typowo na jednorazowe spotkanie, po czasie to przeradzało się w związku. Kilka par zakończyło to ślubem. Także nie ma reguły :) 12:05, 16.03.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%