Zamknij

Czy warto kupować typy do bukmacherów online?

15:54, 11.08.2022 . Aktualizacja: 12:23, 13.10.2022
Skomentuj Foto: Zleceniodawca Foto: Zleceniodawca

Internet rewolucjonizuje naszą codzienność. Jeszcze 10 lat temu większość fanów obstawiania zakładów odwiedzała punkty stacjonarne, by wysłać kupon. Dziś wizyty w takich miejscach są zdecydowaną rzadkością. Większość osób korzysta z tego, co oferują bukmacherzy online. Poniżej przybliżamy specyfikę tej branży w warunkach internetu.

Zanim odpowiemy na pytanie, czy warto kupować typy od bukmacherów online, musimy przybliżyć specyfikę tej branży — branży, w której bukmacherzy w Polsce oferują fanom zakładów możliwość typowania pojedynków sportowych.

Oferta bukmacherów online

Być może wiele osób tego nie wie, ale obecnie każdy polski bukmacher, który świadczy swoje usługi online, ma w ofercie niemal nieograniczoną ilość dyscyplin i lig. Chcąc regularnie śledzić ofertę poszczególnych firm, warto odwiedzać strony, które publikują aktualności ze świata zakładów. Zwłaszcza że na rynku jest naprawdę sporo podmiotów świadczących zakłady bukmacherskie. Na stronie Oszustwo.info znajdziesz aktualną listę bukmacherów online. Znajdziesz tam aktualny ranking bukmacherów oraz szczegółowe informacje o warunkach zakładów.

Chcąc skupić się na ofercie polskich firm, warto skupić się na tych dyscyplinach, które cieszą się największą popularnością. Poniżej lista tych konkurencji, które przyciągają największą grupę fanów obstawiania:

  • Piłka nożna;
  • Koszykówka;
  • Siatkówka;
  • Skoki Narciarskie;
  • tenis;
  • MMA;
  • Boks;
  • Bieganie;

 

Trzeba pamiętać, że obecnie rosnącą popularnością cieszą się rozgrywki e-gamingowe — najlepsi bukmacherzy online oczywiście mają w swojej ofercie zakłady na tego typu rywalizację.

Najlepszy bukmacher online (nasza opinia)

W naszym przekonaniu nie ma na krajowym rynku firmy, której oferta byłaby stanowczo lepsza od pozostałych. Każdy z podmiotów świadczących zakłady ma miłośnikom gier losowych sporo do zaoferowania.

Poniżej wskazujemy kryteria, które warto wziąć pod uwagę na etapie wyboru bukmachera online, u którego chcemy obstawiać rywalizację sportową. W tym miejscu możemy jedynie zaznaczyć, że najlepszym sposobem pozwalającym wyrobić sobie opinie na temat poszczególnych ofert, jest testowanie na własną rękę każdej propozycji.

W zasadzie wszyscy bukmacherzy w Polsce, którzy świadczą swoje usługi legalnie, są warci uwagi.

Sposoby obstawiania zakładów online

To oczywiste, że zakłady u bukmacherów online odbywają się za pośrednictwem internetu, ale wiele osób może nie wiedzieć, jak dokładnie taki proces przebiega. Obecnie jest dostępnych kilka sposobów na wytypowanie meczów u każdego polskiego bukmachera, który prowadzi działalność w internecie.

Aplikacja mobilna

Aplikacje mobilne w większości przypadków są prawdziwym dobrodziejstwem nowoczesności. Najlepsi bukmacherzy w Polsce umożliwiają swoim klientom obstawianie pojedynków sportowych za pośrednictwem tego kanału. Wybór tej formy typowania jest szczególnie atrakcyjny, ponieważ wiele firm nagradza graczy instalujących aplikację szczególnym bonusem.

Aby zainstalować apkę któregoś z bukmacherów online, wystarczy ściągnąć ją z Google Play lub App Store. Z reguły nie mają one zbyt dużych wymagań technicznych.

Strona internetowa

Każda firma, która chce być postrzegana jako najlepszy polski bukmacher, ma własną stronę internetową oferującą funkcjonalność obstawiania wydarzeń sportowych.

Bonusy u najlepszych bukmacherów w Polsce

Bonusy stanowią rodzaj przynęty na osoby, które chcą zasmakować emocji, jakie niesie obstawianie sportu w internecie. Każdy bukmacher online ma dla nowych graczy przygotowane promocje. Można odnieść wrażenie, że są one z każdym rokiem coraz atrakcyjniejsze, ponieważ na rynku jest spora rywalizacja o klienta, a firmy muszą dzięki promocjom są w stanie zdobywać rynek dla siebie. W pierwszej kolejności omówimy bonusy dla zawodników zakładających konto w danej firmie po raz pierwszy.

Do najpopularniejszych promocji należą:

Bonus od depozytu: gracza wpłaca określoną kwotę na swoje konto zawodnika i w ramach promocji otrzymuje pewną kwotę do wykorzystania na zakłady.

Bonus bez depozytu: to wyjątkowo atrakcyjny bonus oferowany przez najlepszych bukmacherów online. W jego przypadku gracz nie musi wpłacić żadnych środków, aby móc postawić zakład.

Cashback: ten bonus działa podobnie do poprzedniego — w tym wypadku, jeśli gracz błędnie wytypuje wyniki pojedynków, wtedy bukmacher zwraca mu środki, które zainwestował w zakład.

Kolejną grupą promocji u najlepszych bukmacherów online, są te skierowane do doświadczonych typerów. Ich celem jest nagradzanie klientów, którzy lojalnie od długiego czasu korzystają z usług danego buka. Do najpopularniejszych form promocji tej kategorii należą:

Programy lojalnościowe: stali gracze mają dostęp do specjalnej zamkniętej puli bonusów.

Nagrody rzeczowe: zdarza się, że bukmacherzy nagradzają stałych klientów wartościowymi nagrodami rzeczowymi. Niekiedy są one zaskakująco wręcz wartościowe.

Bilety wstępu na imprezy zamknięte: najlepsi bukmacherzy online organizują różnego rodzaju gale/imprezy firmowe, na które w ramach nagrody wstęp mają osoby regularnie korzystające z usług firmy.

Oczywiście nie każda firma ma identycznie bonusy. Aby poznać bliżej ofertę bukmacherów pod kątem

Jak korzystać z oferty najlepszych bukmacherów online, aby wygrywać?

Na tak postawione pytanie nie ma żadnej magicznej odpowiedzi, która sprawi, że każda wizyta na stronie bukmachera online będzie skutkować wygranym kuponem.

Legalność działalności bukmacherów online

Nie każdy bukmacher online, który oferuje zakłady, działa legalnie. Nie wchodząc w prawne zawiłości, które regulują rynek zakładów i gier losowych w Polsce, trzeba pamiętać, aby korzystać tylko z oferty firm posiadających zezwolenie na przyjmowanie zakładów wzajemnych w internecie.

Pamiętać też trzeba, że również gracz, który obstawia sport u nielegalnego bukmachera, łamie prawo. Nie warto grać na takich stronach, bo kary bywają naprawdę wysokie.

Znając już specyfikę rynku najlepszych zakładów online, można odpowiedzieć na pytanie: czy warto kupować typy do bukmacherów online? Odpowiedź w tym przypadku brzmi: zdecydowanie warto. W końcu bukmacherka poza samymi sportowymi emocjami, jest też kapitalną szansą na dobre zarobki.

Materiał partnera

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%