Zamknij

Wyróżnij swoją markę. Poznaj 3 sprawdzone sposoby

14:36, 01.08.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 10:41, 02.08.2022

Co wyróżnia Twoją firmę spośród wszystkich innych? Co wyróżnia Twoją ofertę? Znalezienie unikalnego i wyjątkowego punktu sprzedaży jest niezbędne, aby Twoja firma wyróżniała się i przyciągała klientów. Gdy już wiesz, co tak naprawdę czyni Cię wyjątkowym, upewnij się, że intensywnie to promujesz i podkreślasz to w całym swoim brandingu.

Wyróżnij się wśród innych

Aby wyprzedzić konkurencję, trzeba być na bieżąco z najnowszymi trendami. Upewnij się, że wiesz, co jest popularne w Twojej branży i znajdź sposoby na włączenie tych trendów do swojej firmy. Wyróżnisz się z tłumu i przyciągniesz nowych klientów. Działa to również w przypadku stosowania odpowiedniej reklamy.

Posiadanie atrakcyjnego oznakowania to świetny sposób na wyróżnienie Twojej firmy. Upewnij się, że siedziba Twojej firmy przyciąga wzrok i zapada w pamięć oraz że dokładnie odzwierciedla Twoją markę. Będziesz zaskoczony, jak wielką różnicę może zrobić wysokiej jakości kaseton reklamowy Adsystem.

Gra światłem i obrazem

W nowoczesnej reklamie światło ma znaczenie. Bez niego nośniki doskonale widoczne w dzień, ale stają się niezauważalne w nocy – a jednak w wielu miejscach życie zaczyna się właśnie nocą. Dlatego myśląc o oznaczeniu swojej firmy, czy to z wyeksponowanym logo, czy nazwą, warto pomyśleć o wersji z oświetleniem. Nie będzie to rozwiązanie dużo droższe ani bardziej pracochłonne, a korzyści z niego płynące mogą być naprawdę duże. Najlepiej w tej roli zagrają między innymi podświetlane kasetony, które są jednym z najpopularniejszych i najskuteczniejszych rodzajów reklamy wizualnej. Kasetony dostępne są również w wersji bez podświetlenia, w wielu przypadkach również z powodzeniem spełnią swoją funkcję. Jeśli jednak ktoś chce mieć reklamę widoczną przez cały czas, niezależnie od pory dnia czy warunków atmosferycznych, to wersja z podświetleniem idealnie się do tego nadaje. Jak pokazują badania, jest to jedna z najskuteczniejszych form komunikacji przeznaczona dla klientów indywidualnych.

Wewnątrz czy na zewnątrz?

Kasetony można montować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. W przypadku tych ostatnich stosowane są specjalne materiały i uszczelnienia, które gwarantują niezawodną pracę niezależnie od warunków atmosferycznych. Kasety wykonywane są najczęściej w postaci lekkich konstrukcji aluminiowych, wypełnionych plexi lub innymi tworzywami sztucznymi. Dużą popularnością cieszą się kasetony na ściany Adsystem, które wykonane są ze specjalnego materiału, który można prać w pralce, a przy tym bardzo ładnie się prezentuje. Jeśli chodzi o rozmiary i kształty, to możliwości są tu bardzo duże, wszystko zależy od potrzeb klienta i przeznaczenia kasetonu. Poza tym niektóre rodzaje kasetonów pozwalają na wykonanie jednostronne i dwustronne. Co więcej, w przypadku kasetonów od AdSystem masz możliwość złożenia ich i spakowania w transportery podróżne. Dzięki temu możesz je zabrać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał wyróżnić się na tle innych: na targi, spotkania biznesowe, czy konferencje.

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%