Zamknij

Nowoczesny, bezpieczny, przemyślany. Z windą, tarasami i ogródkami dla mieszkańców

12:18, 14.06.2022 . Aktualizacja: 11:30, 06.08.2023
Foto: /Bauking/wizualizacja Foto: /Bauking/wizualizacja

Zakup domu, czy mieszkania to ogromna odpowiedzialność mogąca zaważyć na całym naszym życiu. Dlatego decyzja o jego nabyciu musi być dobrze przemyślana i dopasowana do potrzeb całej rodziny. Aby mieć pewność, najlepszego wyboru, warto skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy się na tym znają, jak firma Bauking z Dobrzycy, która właśnie rozpoczęła budowę nowego i pierwszego tak nowoczesnego apartamentowca w Gostyniu.

Firma Bauking, która specjalizuje się w szeroko pojętym budownictwie mieszkań i apartamentowców może pochwalić się wieloma zrealizowanymi projektami w całej Wielkopolsce.

Firma powstała na bazie ponad 20 letniego doświadczenia w rynku budowlanym. Jej siedziba mieści się w Dobrzycy, ale swoim zasięgiem obejmuje całą Wielkopolskę. Od początku czerpiemy z ogromnego doświadczenia naszych pracowników. Dzięki połączeniu nowoczesnych projektów z materiałami wysokiej jakości i profesjonalnym wykonawstwem, udało nam się zrealizować wiele ciekawych inwestycji w Wielkopolsce – mówi inwestor.

To, co wyróżnia firmę Bauking na tle innych deweloperów, to jakość i dbałość o estetykę oraz najdrobniejsze szczegóły. Potwierdzają to zrealizowane już projekty w Dobrzycy, Gołuchowie czy Boszkowie.

Wybudowaliśmy m.in. kompleks dwóch budynków wielorodzinnych w Dobrzycy i budynek wielorodzinny w Gołuchowie. Obecnie w Dobrzycy kończymy budowę pierwszego etapu „Dobrzyca Apartamenty Centrum”, a niedawno rozpoczęliśmy też budowę w Gostyniu – informuje właściciel.

 

Gostyński apartamentowiec powstaje przy ul. Przy Dworcu, a więc w centrum Gostynia, w bliskiej odległości od sklepów, przychodni, apteki, hotelu, kina, szkoły, siłowni, stacji paliw, restauracji czy, parku. Otaczać go będzie zagospodarowana zieleń, posiadająca zewnętrzne nawodnienie. To pięciokondygnacyjny, nowoczesny obiekt wielorodzinny z windą, tarasami i ogródkami dla mieszkańców. W jego skład wejdzie dwadzieścia mieszkań o powierzchni od 36 do 76 m2. Część z nich stanowić będą dwukondygnacyjne apartamenty, idealne dla rodzin z dziećmi, pozostałe to mieszkania z ogródkami dla osób ceniących sobie swobodę i świeże powietrze oraz jednopokojowe kawalerki o wysokim standardzie. Dwa mieszkania na parterze posiadać będą własne wejścia na ogród z furtką.

- Większość apartamentów na parterze będzie posiadać ogródki o powierzchni od 32 do 139 m2. Z kolei mieszkańcy na wyższych poziomach będą mieć do dyspozycji balkony. Apartamenty na najwyższym poziomie to mieszkania dwupoziomowe, posiadające również osobne wejścia na poddasze. - przekonuje inwestor. Gostyński apartamentowiec został zaprojektowany zgodnie z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi i ogromną dbałością o komfort przyszłych lokatorów. W budynku znajdzie się winda, a także komórki lokatorskie. Każdy, kto w nim zamieszka będzie mógł sam dokonać wyboru pomiędzy garażem a zewnętrznym miejscem parkingowym, a cały teren zostanie ogrodzony i oświetlony. Będzie też całodobowy monitoring, aby mieszkańcy czuli się bezpiecznie. - Oddanie obiektu planowane jest w drugiej połowie 2023 roku. – informuje właściciel.

 

 

Przykładem wcześniej zrealizowanych inwestycji przez firmę Bauking są „Apartamenty Pod Lipami" w Dobrzycy, których budowa już się zakończyła, a mieszkania zostały udostępnione nowym właścicielom. Jedną z największych zalet kompleksu jest niewątpliwie ich lokalizacja. Obiekt znajduje się nieopodal ścisłego centrum miasta, dzięki czemu mieszkańcy mogą łatwo i szybko dotrzeć do: rynku, szkoły, sklepów oraz przystanków autobusowych. W trosce o bezpieczeństwo lokatorów obiekt jest zamknięty i został kompleksowo zabezpieczony

Inwestycja posiada monitoring, oświetlenie zewnętrzne przez 4 słupy z lampami ledowymi, domofon w furtce zewnętrznej i przed pierwszymi drzwiami do budynków oraz od ulicy Koźmińskiej płot z systemowych, nowoczesnych elementów betonowych z wypełnieniem panelowym wraz z bramą elektryczną, przesuwaną na pilota. - mówi inwestor

Więcej informacji, dotyczących "Apartamentów Pod Lipami" w Dobrzycy można znaleźć - TUTAJ - 

 

Podobny będzie apartamentowiec w Gostyniu – nowoczesny, elegancki i wygodny, dający poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa. Pierwszy na tak wysokim poziomie w Gostyniu.

Jeśli więc planujesz zakup domu lub mieszkania warto zapoznać się z propozycją firmy Bauking i zamieszkać w apartamentowcu na który cię stać. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel: 516 741 931 lub 511 415 361, mailowo: [email protected] lub poprzez stronę https://bauking.pl/

 Materiał partnera

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%