Zamknij

Specjalista ds. administracyjnych

Nr oferty: StPr/24/0592Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Poznańska 1B, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Więcej informacji: https://zszgostyn.bip.gov.pl/search/joboffers/
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 02.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 800 do 4 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, administracyjne
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Zespół Szkół Zawodowych im. Powstańców Wielkopolskich w Gostyniu
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Tuwima 44, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny oraz pozostałe dokumenty
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta
    Obsługa klientów. Obsługa stoiska mięsno-wędliniarskiego.
    StPr/24/0660
    data rozpoczęcia pracy od 07.08.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Przygotowanie oraz montaż mebli według projektu.
    StPr/24/0654
    data rozpoczęcia pracy od 12.08.2024

    Pomoc przy obsłudze kas samoobsługowych. Obsługa klienta zgodnie z wewnętrznymi procedurami. Utrzymanie czystości w miejscu pracy. Dbanie o ekspozycję towarów.
    StPr/24/0651
    data rozpoczęcia pracy od 26.08.2024

    Prace porządkowe (pomieszczenia cukrowni)
    StPr/24/0648
    data rozpoczęcia pracy od 15.08.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 do 4 300 PLN

    1. Przenoszenie towarów, sprzętów i materiałów ręcznie, za pomocą nosideł, wózków transportowych itp., w tym załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych i dostawczych; 2. Wykonywanie prostych prac porządkowych na powierzonym terenie, w tym sprzątanie odpadów i opróżnianie koszy na śmieci; 3. Dbanie o zieleń na powierzonym terenie, w tym: koszenie trawy, podlewanie roślin, dbanie o nasadzenia itp.; 4. Wykonywanie drobnych napraw infrastruktury (nawierzchni, ramp, krawężników, parkanów, oświetlenia itp.) na powierzonym terenie; 5. Dbanie o prawidłowy stan techniczny powierzonego sprzętu;
    StPr/24/0634
    data rozpoczęcia pracy od 01.08.2024

    Prowadzenie zajęć dla dzieci w wieku przedszkolnym.
    StPr/24/0635
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    StPr/24/0636
    data rozpoczęcia pracy od 30.07.2024

    Sprzedaż biletów oraz karnetów uprawniających do korzystania z obiektów Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyniu. Dokonywanie wpłat i wypłat z tytułu kaucji. Prowadzenie ewidencji sprzedaży. Sporządzanie dobowych i miesięcznych fiskalnych raportów sprzedaży.
    StPr/24/0639
    data rozpoczęcia pracy od 19.08.2024

    - organizacja i nadzorowanie podległego zespołu - nadzór nad poszczególnymi etapami procesu produkcji - realizacja dziennych planów produkcyjnych - bieżąca kontrola wydajności produkcji - przygotowanie linii do produkcji - obsługa programu produkcyjnego w zakresie działu oraz pisemne raportowanie - wsparcie przy przezbrojeniach linii produkcyjnej - współpraca z działem utrzymania ruchu, w celu szybkiego usuwania awarii i wykonywania przeglądów technicznych, - optymalizacja procesów produkcyjnych pod kątem jakości, bezpieczeństwa i efektywności - odpowiedzialność za przestrzeganie obowiązujących w danym środowisku pracy standardów - szkolenie nowych pracowników
    StPr/24/0620
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    Prace administracyjne
    StPr/24/0621
    data rozpoczęcia pracy od 25.07.2024