Zamknij

Pracownik gospodarczy (sprzątanie pomieszczeń fabryki)

Nr oferty: StPr/24/0648Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Fabryczna, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Prace porządkowe (pomieszczenia cukrowni)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Samodzielność. Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym. Dobra organizacja pracy. Umiejętność pracy w zespole. Badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (możliwość pracy w przemyśle spożywczym).
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PIOTROWSCY SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Powstańców Wlkp. 38, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 65 571 20 37
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Mechanik pojazdów samochodowych
    StPr/24/0445
    data rozpoczęcia pracy od 16.09.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Sprzedaż produktów bankowych.
    StPr/24/0752
    data rozpoczęcia pracy od 11.09.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 do 5 300 PLN

    Pomoc przy obsłudze kas samoobsługowych. Obsługa klienta zgodnie z wewnętrznymi procedurami. Utrzymanie czystości w miejscu pracy. Dbanie o ekspozycję towarów.
    StPr/24/0759
    data rozpoczęcia pracy od 24.09.2024

    StPr/24/0745
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2024
    wynagrodzenie od od 5 582 PLN

    Fizykoterapia, kinezyterapia, masaż.
    StPr/24/0739
    data rozpoczęcia pracy od 18.09.2024
    wynagrodzenie od od 6 727 PLN

    Dbałość o powierzony dział sklepu – prawidłową ekspozycję, zatowarowanie, czystość i estetykę stoiska. Profesjonalna obsługa Klienta. Obsługa kasy fiskalnej. Przyjęcie towaru, obsługa paczek kurierskich. Minimalizacja poziomu strat w sklepie. Rozliczanie kasy.
    StPr/24/0740
    data rozpoczęcia pracy od 23.09.2024

    StPr/24/0726
    data rozpoczęcia pracy od 03.09.2024