Zamknij
REKLAMA

Na trzy miesiące musi "odpocząć" od kierowania, a wystarczyło tylko zwolnić...

12:51, 12.10.2020 | M.S
Skomentuj
REKLAMA

Jechała stanowczo za szybko i miała pecha, bo prędkość pojazdu, którym kierowała zmierzyli policjanci gostyńskiej drogówki. Kobietę ukarano mandatem i punktami karnymi, ale chyba najbardziej dotkliwa była dla niej decyzja o zatrzymaniu prawa jazdy na trzy miesiące.   

W sobotę 10 października na ul. Kościańskiej w Kunowie policjanci zatrzymali samochód marki Renault Kangoo, który jechał stanowczo za szybko w terenie zabudowanym. Za kierownicą siedziała 47-letnia kobieta. - Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, którzy pełnili służbę w tym miejscu dokonali pomiaru prędkości pojazdu marki Renault Kangoo. W miejscu, gdzie można jechać 50 km/h, ten pojazd pędził 102 km/h. - mówił podkom. Sebastian Myszkiewicz, rzecznik gostyńskiej policji. Kobietę ukarano mandatem w wysokości 400 złotych i 10 punktami karnymi, straciła tez prawo jazdy na trzy miesiące.

Policja przypomina, że kierujący pojazdem, który przekroczy dozwoloną prędkość powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym, musi liczyć się z zatrzymaniem prawa jazdy na 3 miesiące. Jeżeli taka osoba w dalszym ciągu będzie prowadzić pojazd, 3-miesięczny okres będzie przedłużony do 6 miesięcy. Jeśli kierowca pomimo tego wsiądzie za kierownicę, starosta wyda decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdem. 

[ALERT]1602499901502[/ALERT]

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Snajper Snajper

1 1

Pewnie przez co id qrwa *%#)!& a nie specjaliści człowiek się spieszy w tej *%#)!& Polsce qrwa 22:24, 13.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA