Zamknij
REKLAMA

Nie żyje 46-letni mężczyzna. Podpalił się... Kilka tygodni wcześniej miał wypadek i cudem wydostał się z płonącego auta, które uderzyło w...

09:26, 25.05.2022 | .
Foto poglądowe: Arch. Gostyn24
REKLAMA

Do  tragedii doszło wczoraj, między Pasierbami a Bartoszewicami. Kilka tygodni wcześniej miał wypadek i cudem wydostał się z płonącego auta, które uderzyło w drzewo. Mężczyzna pracownikiem szkoły i jednego z urzędów w powiecie gostyńskim.

Kilka minut przed godz. 19. rawiccy strażacy otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który płonie na polu między Pasierbami a Bartoszewicami.

- O tym zdarzeniu poinformowali nas policjanci. Kiedy pierwszy zastęp dojechał na miejsce paliły się resztki ubrania tego mężczyzny, w które był ubrany. Strażacy  podali prąd wody na zwęglone już ciało mężczyzny - mówi bryg. Krzysztof Skrzypczak, oficer prasowy KP PSP Rawicz.

Wszystko wskazuje na to, że 46-letni mieszkaniec powiatu rawickiego popełnił samobójstwo. Wcześniej zaniepokojona rodzina miała zgłosić jego zaginięcie. 

- Mieliśmy zgłoszenie o zaginięciu tego mężczyzny około godz. 17. i rozpoczęliśmy poszukiwania wraz z rodziną - mówi asp. sztab. Beata Jarczewska, oficer prasowy KPP Rawicz. - Podczas tych poszukiwań najbliżsi odnaleźli jego ciało na jednym z pól należących do rodziny i powiadomili nas o tym. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna podpalił się, w ten sposób popełnił samobójstwo - wyjaśnia rzecznik rawickiej komendy. - Prokurator zlecił sekcje zwłok mężczyzny. Na tym etapie śledztwa wszystko wskazuje na brak udziału osób trzecich - dodaje asp. sztab. Beata Jarczewska.

Jak udało nam się ustalić, mężczyzna na co dzień związany był ze szkołą i jednym z urzędów w powiecie gostyńskim. Rozmawialiśmy z jego współpracownikami są w szoku, podobnie jak wielu mieszkańców Pępowa, którzy go znali. Jak usłyszeliśmy zaledwie kilka tygodni wcześniej miał wypadek i cudem wydostał się z płonącego auta, które wcześniej uderzyło w drzewo.

Każdy przypadek targnięcia się na życie to ogromna tragedia. Masz silne myśli samobójcze, z którymi sobie nie radzisz? Wydaje Ci się, że znajdujesz się w sytuacji bez wyjścia? Są osoby, które chcą i mogą Ci pomóc. Zadzwoń na bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123 (czynny codziennie od godz. 14.00 do 22.00) lub porozmawiaj na czacie - TUTAJ-. Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111 (czynny codziennie od godz. 12.00 do 2.00). Aktualne dane dotyczące ośrodków pomocowych znajdziesz na stronie www.pokonackryzys.pl.

[ALERT]1653461475945[/ALERT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%