Dziś rano podczas interwencji w Raciborzu, zabito policjanta. Zatrzymany do kontroli kierowca, zamiast dokumentów wyjął broń i oddał strzał. Wydarzenie wstrząsnęło nie tylko policjantami, ale też opinią publiczną. Na znak żałoby wszystkie policyjne strony internetowe zmieniły kolor na czarno-biały.
- Z wielkim bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi asp. Michała Kędzierskiego, który wypełniając do końca słowa roty ślubowania policyjnego, zginął na służbie, zastrzelony przez bandytę w Raciborzu. Całe środowisko policyjne pozostaje w głębokim żalu i smutku, a sercem jesteśmy z rodziną i najbliższymi. Cześć Jego Pamięci napisał w mediach społecznosciowych gen. insp. Jarosław Szymczyk, Komendant Główny Policji.
Foto: Policja
Także w Gostyniu, strona internetowa komendy policji symbolicznie zmieniła kolor na czarno-biały, symbolizujący żałobę po śmierci kolegi.
Robią nas w bambuko! Te sytuacje zniechęciły mieszkankę
redaktorzy to najpierw niech czytają tekst bo są błędy, grodzy zamiast groszy w takim poważnym portalu ? xD jajca jak berety "REDAKTORZY"
lucek
06:56, 2025-09-19
Przez lata pracowała w Niemczech. Teraz otworzyła gabin
Fizjoterapia w Gostyniu niby jest, ale jakby jej nie było... W innej placówce w Gostyniu od dłuższego czasu ciagle przesuwane wizyty, nawet godzinę przed... dobrze wiedzieć że istnieje dobra alternatywa. Powodzenia i na pewno odwiedzę.
Ja
01:44, 2025-09-19
Zrujnowany mur to już historia. Parking zostaje, ale...
Przecież jest targowisko w tym miejscu i z tego co wiem to jedno z nielicznych w okolicy gdzie nie pobiera się opłaty targowej . Jaki efekt ? Jedno lub w porywach dwóch sprzedających . Śmiech
Targowy
21:34, 2025-09-18
Przytrzymali go za szyję i zabrali gotówkę! Brutalny...
Wyrywać chwasty ze społeczeństwa.
Robert
19:04, 2025-09-18
22 2
Dziś Jesteś, jutro Cię może nie być. Wyjeżdżasz do służby i nie wracasz, nie spodziewając się niczego. Wyrazy współczucia dla rodziny
12 17
A jak policjant pałuje mi kobietę to gdzie mam zadzwonić ?
2 13
Wez zapytaj baranie czy chociaz jej dobrze 😂
3 8
Zadzwoń pusty łbie do psychiatryka.
6 7
Kondolencje dla rodziny, jak by na policje nie patrzeć co wyprawia z społeczeństwem to nikt nie powinien tak ginąc. Zawsze ktoś będzie tęsknił i czekał.
4 9
A co niby policja wyprawia ze połeczeństwem ? Nie pozwala wam bazgrac po elewacjach mam wybór itd? Nie pozwala krzyczec wulgarnych slow? Wali paralizatorem w nacpanego gowniarza? Aaaa mandaty za maseczki dla plaskoziemcow was bola?
4 4
Przez takich T jak ty myślą że mają przyzwolenie, nawet taka musztarda jak ty widzi że są równi i równiejsi.
3 1
Ogarnji bazę... Maseczki to nadawaną się do podcierania tyłka, tyle są wartę i przynoszą same nie korzyści. Ten co wierzy w Maski to jest upośledzony.
1 3
Jakies argumenty moge prosic? Dyskusja nie jest o musztardzie i ketchupie tylko komu i jaka krzywdę zrobila policja...poza wymienionymi przeze mnie wyzej?
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
3 1
bardzo podobne komentarze byly kiedys jak kopenik ziemie zaokraglal, jak volvo wprowadzalo pasy bezpieczenstwa....narod od ktorego mozemy sie uczyc szacunku i godnosci, logicznego myslenia , wizjonerstwa narod za ktorym jestesmy lata swietlne technologicznie-czyli Japonia "zakłada" maski przy kazdych objawach przeziebienia czy grypy od 20 lat jesli nie dluzej, nie umieraja masowo na grzyba pluc czy to ty tam sugerujesz, pozdrawiam Cie nieuposledzony czlowieku, naukowcu od maseczek piszacy niekorzyści rozłącznie
1 3
i jeszcze policjanci musieli ratowac życie mordercy .Wyrazy współczucia dla Rodziny zabitego policjanta.