Kolejny pirat drogowy namierzony. Tym razem mieszkaniec naszego powiatu, jadąc drogą DW434 miał na liczniku dużo za dużo. Zatrzymała go śremska drogówka. Funkcjonariusze skierują do sądu wniosek o ukaranie.
Policjanci ze sremskiej grupy SPEED w namierzyli w miejscowości Kotowo, kolejnego pirata drogowego, którym okazał się 35-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego. W rejonie przejścia dla pieszych oraz przystanku autobusowego mężczyzna pędził VW Arteonem 142 km/h przy dopuszczalnej 60 km/h.
Funkcjonariusze skierują teraz wniosek do sądu o ukaranie pirata drogowego za przekroczenie dopuszczalnej prędkości aż o 82 km/h. Mężczyzna prawdopodobnie straci prawo jazdy na trzy miesiące.
Policjanci drogówki proszą o świadome i odpowiedzialne zachowania na drogach. Przypominają też o tym, że niedostosowanie prędkości do warunków ruchu jest główną przyczyną wypadków ze skutkiem śmiertelnym, do których dochodzi z winy kierujących.
Pociąg unijną kasą odjechał. Nasze samorządy do I klasy
Mam nadzieję że wezmą te dane to pod uwagę jak będzie trzeba kasę oddawać..
Coto
16:28, 2025-11-07
Dał ogłoszenie. Kalafior po 4 zł...z dowozem. Teraz nie
Tak jak na małe masarnie naślą na was urząd skarbowy,weterynarię ,sanepid i kogo tam jeszcze,bo pasujecie molochom rynek i zmowę cenową..
Bob
16:25, 2025-11-07
Dał ogłoszenie. Kalafior po 4 zł...z dowozem. Teraz nie
Brawo . Dbajmy o swoje a nie sprowadzane .
👍
16:18, 2025-11-07
Klasyk nad klasykami. Niedościgniony król polskich stoł
Skąd jest ten słynny schabowy z biedry czy z Lidla
Nowak
16:17, 2025-11-07
6 22
pies to pies każdy wie jaki jest ,gryzie więc trzeba uważać
15 5
Głąb to głąb i zabić może Cię wszędzie pirat drogowy, takze trzeba uważać
16 12
Wszystkie dzieci bambrów budują domy przy drodze 434 to nie długo do Poznania pojedziemy 4 godz ,cały czas obszar zabudowany pozwolenia na to wydaje Gmina i Starostwo tragedia co będzie za parę lat,normalne działki za drogie więc najlepiej na ojca polu przy 434
7 6
Ale cie to boli.... Dostaje sie dotacje...w polu samo rośnie....krus to grosze...zero stresu...w oborze samo sie porobic...nic tylko żyć nie umierać...kup sobie pare hektarów i też tak będziesz miał...no dalej pokaż na co cię stać a może po prostu jesteś zakompleksionym cieniasem
6 4
Niestety ale to prawda. Gmina i starostwo nie wiedzą do czego prowadzi ich polityka.... Tak jak piszesz niebawem będziemy ten cały odcinek do Poznania jechać nie godzinę a 3-4 godziny przez te ograniczenia prędkości do 40.
0 0
To na pociechę donoszę że są plany unijne dotyczące ograniczenia prędkości do 30km /godz. w terenie zabudowanym 👍zabudowanym
5 2
bardzo dobrze jak predzej to sobie kup motolotnie
1 5
Czemu gostyńska komęda nie ma grupy speed
0 0
Bo sa non stop na spidzie
1 0
Bo chcą w szczęściu i w zdrowiu doczekać emerytury.🤣🤣
0 0
To co są ofermy
2 0
OJ WIDZĘ, ŻE PROBLEM Z ORTOGRAFIĄ.....
2 0
jak ci nie pasuje gospodarka firma filtron przyjmuje
3 0
Czy ten portal już nie ma o czym pisać...przeciez to są zwykle *%#)!& trochę A zaczną pisać kto z kim śpi i czy za szybko nie bzyka
0 4
A co wstyd cię ogarnął i sasiedzi się śmieją? Takie komenty piszą tylko ci, których temat dotyczy Janie :)
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz