Zamknij
REKLAMA

Podjął się trudnego zadania. Jeśli mu się uda, wszystkim wyjdzie to na dobre...

09:13, 15.04.2021 | M.S
Foto: KPP Gostyń
REKLAMA

Od marca w Posterunku Policji w Borku Wlkp. nastąpiły zmiany rejonów służbowych. Dziś w cyklu  "Poznaj swojego dzielnicowego" przedstawiamy funkcjonariusza, który od ponad 10 lat opiekuje się  podboreckimi miejscowościami i na co będzie zwracał szczególną uwagę.

Asp. Przemysław Lisiecki służbę w policji rozpoczął w 2007 roku, zaczynając w Ogniwie Patrolowo-Interwencyjnym Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu. Od 2010 roku jest dzielnicowym na terenie działania Posterunku Policji w Borku Wielkopolskim i przez lata opiekował się rejonem nr 10 w skald którego wchodziły takie miejscowości jak: Bolesławów, Bruczków, Celestynów, Głoginin, Karolew czy Leonów.

Z początkiem marca zamienił się rejonem służbowym z jednym z kolegów. Obecnie opiekuje się mieszkańcami miejscowości: Dorotów, Dabrówka, Frasunek, Grodnica, Jawory, Jeżewo, Koszkowo, Liż, Osówiec, Skoków, Skokówko, Stawiszyn, Strumiany, Studzienna, Trzecianów, Ustronie, Wroniny, Wycisłowo, Wygoda, Zacisze, Zalesie.

Jak każdy dzielnicowy, także asp. Przemysław Lisiecki realizuje plan priorytetowy, próbując rozwiązywać najbardziej nurtujące problemy mieszkańców. Jego celem w okresie pierwszego półrocza 2021 roku jest wyeliminowanie zaśmiecania w rejonie drogi pomiędzy Zalesiem a Koszkowem oraz na odcinku  Strumiany-Dąbrówka, a także na terenie pobliskiego lasu.

Z asp. Przemysławem Lisieckim można skontaktować się dzwoniąc pod numer telefonu: tel. 47 77 25 330, tel. kom. 786 936 239 lub drogą elektroniczną pod adresem e-mail: dzielnicowy.borek11@po.policja.gov.pl

Należy jednak pamiętać, że dzielnicowi nie pełnią służby całodobowo. W sytuacjach nagłych lub zagrażających bezpośrednio życiu i zdrowiu należy korzystać z numeru alarmowego 112.

[ALERT]1618385894952[/ALERT]

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%