Zamknij
NEWS

45-latka nie udało się uratować. Zmarł. Sprawą jego śmierci zajęła się gostyńska prokuratura. Sekcja zwłok wykazała co było tego przyczyną

11:37, 07.01.2021 Aktualizacja: 14:27, 07.01.2021
Skomentuj Foto pogladowe/Policja Jarocin Foto pogladowe/Policja Jarocin

Nie żyje mężczyzna, którego znaleziono w opustoszałych budynkach PKP w Gostyniu. W ubiegłym tygodniu upadł i nie odzyskał przytomności. Jego kompan szukał pomocy na ulicach Gostynia. Z pomocą ruszyła para nastolatków, a następnie lekarz pogotowia.  Sprawą zajęła się gostyńska prokuratura, która zleciła m.in sekcję zwłok. 

Informację o zdarzeniu w opuszczonych budynkach PKP otrzymaliśmy od Czytelników na Alert24. Wszystko wydarzyło się we wtorek 29 grudnia, około godz. 17. Do dwójki nastolatków przechodzących w okolicach ul. Polnej w Gostyniu podszedł zdenerwowany mężczyzna prosząc o telefon na pogotowie, gdyż jego kolega upadł i nie dawał oznak życie. - Jednocześnie zwrócił się do nastolatków z prośbą o udzielenie im pomocy - mówił Jacek Masztalerz, prokurator Prokuratury Rejonowej w Gostyniu. - Ta para udała się do tego budynku dawnej nastawni PKP. Zastali tam nieprzytomnego 45-latka. Nastolatek, który ujawnił mężczyznę przystąpił do akcji ratunkowej, a dziewczyna dzwoniła na pogotowie - kontynuuje szef gostyńskiej prokuratury.

Niestety, przybyły na miejsce zdarzenia lekarz stwierdził zgon, ale nie podał przyczyny śmierci mężczyzny. Ciało 45-latka zabezpieczono w prosektorium, a prokuratura zleciła sekcje zwłok. - Lekarz wstępnie przekazał obecnemu przy sekcji prokuratorowi, że przyczyną zgonu mężczyzny był zawał mięśnia sercowego, jednocześnie był ujawniony znaczny obrzęk płuc - mówi prokurator Jacek Masztalerz.

Podczas badania pobrano również od zmarłego krew do badań toksykologicznych. Ponadto śledczy przesłuchali świadków i dokonali oględzin  miejsca zdarzenia. Raczej nic nie wskazuje na to, że osoby trzecie przyczyniły się do śmierci 45-latka. Młodym ludziom należą się wyrazy uznania, za to, że nie pozostali obojętni i próbowali pomoc.

[ALERT]1610015793229[/ALERT]

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(9)

HehsHehs

19 1

Bohaterowie!!!

13:10, 07.01.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

XDXD

5 6

To 35 czy 45 latka?

13:13, 07.01.2021
Odpowiedzi:4
Odpowiedz

XxXx

5 0

Zmarły miał 45 lat

13:33, 07.01.2021

vmmhvmmh

5 2

Wyraźnie napisane 45, nie znasz cyfr arabskich?

14:42, 07.01.2021

xxxxxx

0 2

a gdzie jest napisane, że miał 35 lat??

18:44, 07.01.2021

PacanPacan

1 0

Co cie to ku....a obchodzi zajmij się swoją rodziną. Istotne , tragedia i tyle

00:52, 09.01.2021

NeronNeron

5 18

Lepiej niech sprawdzą czy korony nie było.

13:34, 07.01.2021
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

NickNick

16 2

Korona to się panu należy za ten durny komentarz

13:57, 07.01.2021

madkamadka

52 3

Czasem mam wrażenie, że wiekszość komentujących tu to deb..ile. Lepiej sprawdźcie czy nie mial korony, to ile w koncu 35 czy 45 lat. Kur... jakby to miało jakies znaczenie. A może tak warto napisac Brawo dla mlodych że pokazali jaja? Ale to chyba za trudne dla osob, ktore potrafią tylko narzekać i wylewać swoje frustracje

13:58, 07.01.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


XxXx

2 1

Niech cie karma dopadnie za ten komentarz, z całego serca życzę :)

15:28, 07.01.2021

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


SpokoSpoko

3 0

Tak myślałam że same *%#)!& dodają tu komentarze, aż śmieszne naprawde... Mam nadzieję że dla Ciebie również ludzie będą mieć taki szacunek kiedyś tam :)

15:30, 07.01.2021

SteveSteve

7 0

Super tempo jeśli chodzi o info W poniedzialek ma Tomek pogrzeb

15:32, 07.01.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SssSss

25 3

Cierpienie, ból, wstyd, żal, rozgoryczenie... To czują bliscy i rodzina osoby uzależnionej. Ludzie, takimi komentarzami możecie kogos bardzo skrzywdzic. Gdzie szacunek?... Człowiek człowiekowi... Przykro☹️

16:12, 07.01.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Do góra gno.uDo góra gno.u

10 1

Rodzina swoje przeżyła, nie było łatwo ani finansowo ani społecznie bo zawsze ktoś taki jak ty wytykal palcem.Zostaw ich w spokoju. Tomek bardzo zbładzil ale to sprawa rodziny, nie musisz o tym informować całego powiatu.Dla przyzwoitości cisza nad trumną, daj rodzinie spokojnie przeżyć ten trudny czas.

21:56, 07.01.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%