Zamknij

Bilety rozchodziły się jak świeże bułeczki. Na koncertach bawiło się 600 osób!

07:00, 03.06.2023 mis
Skomentuj Foto: Gostyn24 Foto: Gostyn24

W Gostyńskim Ośrodku Kultury "Hutnik" wystąpił CeZik, czyli Cezary Nowak, z programem dla najmłodszych słuchaczy. Początkowo planowano jeden koncert, ale chętnych było tak wielu, ze zorganizowano aż dwa występy. NutkoSfera to piosenki dla najmłodszych, które mają za zadanie bawić i uczyć. Sami zobaczcie jak świetnie bawiły się maluchy, a niejednokrotnie również i rodzice

W Gostyńskim Ośrodku Kultury "Hutnik" wystąpił CeZik - Cezary Nowak. Artysta dotarł do Gostynia z projektem "Nutkosfera". To piosenki dla najmłodszych, które mają za zadanie bawić i uczyć.

- Przede wszystkim Cezik to nie tylko koncert, ale wydarzenie przepełnione zabawa i edukacją. Dzieci znają doskonale jego twórczość - mówił Tomasz Barton, dyrektor GOK "Hutnik".

Początkowo planowano jedne koncert w Gostyniu, ale zainteresowanie było tak duże, że odbyły się aż dwa.

- Kiedy tylko pojawiła się informacja o koncercie bilety na koncert zniknęły. I zapadła decyzja o organizacji drugiego koncertu. W sumie w wydarzeniach udział wzięło 600 osób - mówił Tomasz Barton, dyrektor GOK "Hutnik" w Gostyniu. - Przyjechali słuchacze z całej Wielkopolski i nie tylko. Niektórzy dotarli z Krakowa i Szczecina, jak mówili o bilety na Cezika bardzo trudno, więc przyjechali do Gostynia - dodał szef gostyńskiej kultury.

Artysta podczas koncertu wykonał swoje najpopularniejsze utwory. Nie mogło więc zabraknąć piosenki "W układzie słonecznym", czy też "Pociąg elektryczny". Dzieci większość utworów wykonywały razem z artystą. 

Podczas koncertu Cezary Nowak opowiedział dzieciom o swoich instrumentach. Wspomniał o swojej "trzeciej stopie" i "papudze". Były kolorowe animacje, wystrzał konfetti, kosmiczne dymy, słoneczne światła i...pokaz multiinstrumentalno-wokalnych zdolności artysty. Wszystko to wprawiło dzieciaki w zachwyt.

[FOTORELACJA]10217[/FOTORELACJA]

Występem zachwycone były nie tylko maluchy, podobało się również rodzicom, którzy równie bardzo uwielbiają CeZika.

- Jego piosenki zna chyba każde dziecko...Sami je uwielbiamy, bo śpiewamy z naszymi dziećmi - mówili rodzice.

Po koncercie można było zrobić zdjęcie ze swoim idolem oraz sprawić sobie kosmiczny gadżet.

[ALERT]1685731516045[/ALERT]

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

(mis)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%