Zamknij
REKLAMA

To był cholernie trudny wybór mówią! Dlaczego więc trzymają go do dziś w tajemnicy?

12:00, 05.02.2023 mis Aktualizacja: 12:19, 05.02.2023
Skomentuj Foto: Gostyn24/fotomontaż Foto: Gostyn24/fotomontaż

Za nami drugi, a zarazem ostatni półfinał "Gostyńskich Rockowań Festival". Na scenie zaprezentowało się tym razem mniej zespołów, ponieważ część artystów rozłożyła...grypa. Jutro poznamy finałową trójkę - To był cholernie trudny wybór - mówił  Przemysław Rychlik, członek jury.

Podczas drugiego półfinału "Gostyńskich Rockowań Festival" na scenie zagrało nie dziesięć, a sześć zespołów: "Hellvoid" z Gdyni, "Joe Palooka" z Katowic, "Mama Morphine" z Wrocławia, "Misscore" z Lubrzy, "Neaghi" z Wrocławia i "Radcurie" ze Złotoryi.   

- Cztery zespoły nie dojechały, ale nie mogły z uwagi na choroby członków grup. - mówi Przemysław Rychlik, członek jury. - Stąd też daliśmy "zielone światło" zespołom, które dotarły, aby zaprezentowały po jednym utworze więcej - dodaje. 

Drugi półfinał charakteryzował się nieco innymi brzmieniami.

- Zawsze dzielimy półfinały w ten sposób, że jeden dzień jest lżejszy, a drugi mocniejszy. Dziś mamy brzmienia bardziej heavy metalowe.  W poprzednim tygodniu były bardziej post rockowe - mówił Przemysław Rychlik dodając, że kapele ponownie pokazały wysoki poziom - Wybierając spośród ponad 100 zespołów tylko 20 nie ma słabych punktów. Te wszystkie kapele, które przewijają się na tej scenie reprezentują bardzo wysoki poziom - dodał Przemysław Rychlik.

Już jutro - w poniedziałek 6 lutego, w samo południe - poznamy trzy zespoły, które zagrają podczas finału "Gostyńskich Rockowań Festival". Jury w składzie: Karol Szwedek, Przemysław Żarnecki, Tomasz Barton, Dominik Jankowiak i Przemysław Rychlik, nie mieli łatwego zadania.

-  Po bardzo burzliwych dyskusjach wybraliśmy trójkę finalistów. Wy jednak musicie uzbroić się w cierpliwość do poniedziałkowego południa. Uwierzcie nam, nie było łatwo wybrać spośród waszej szesnastki tylko trójkę! To był cholernie trudny wybór. Niezależnie od tego, w jaki sposób odbierzecie nasz poniedziałkowy werdykt, chcieliśmy wam pogratulować świetnych występów i podziękować za wspaniałe spotkanie pełne pozytywnych emocji. Musicie wiedzieć jedno! Dla nas wszyscy jesteście zwycięzcami! - napisali wczoraj jurorzy na profilu "Gostyńskich Rockowań Festival". 

Czwarty zespół w głosowaniu internetowym wybiorą internauci.

Finał "Gostyńskie Rockowania Festival" w sobotę 25 lutego. 

[ALERT]1675589308848[/ALERT]

(mis)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (2)

haharhahar

5 1

a to jury to ie wogóle co to rock? czy może wybrali ich po linii ....? 18:38, 05.02.2023

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Do haharDo hahar

3 3

Zdajesz sobie sprawę, czym się jury zajmuje i dlaczego znalazło się w tym gronie?! Najwyraźniej nie, więc nie komentuj 20:47, 05.02.2023


REKLAMA
0%