Zamknij
REKLAMA

Kultowy zespół rockowy zaserwował słuchaczom wiązankę największych swoich przebojów. Ci nagradzali każda piosenkę gromkimi brawami

11.17, 13.11.2022 mat Aktualizacja: 13.02, 13.11.2022
Skomentuj Foto: Gostyn24.pl
REKLAMA

Muzyka nie pozwoliła im usiedzieć na miejscu. Kiedy w sobotni wieczór "Sztywny Pal Azji" pojawił się na scenie Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury w Pogorzeli, fani ruszyli do wspólnej zabawy. Kultowy zespół rockowy zaserwował słuchaczom wiązankę największych swoich przebojów.

Sztywny Pal Azji największą popularność zdobył na przełomie lat 80 i 90. Nadal mają swoich wiernych fanów, którzy w sobotni wieczór pojawili sie w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Pogorzeli.

- Jesteśmy dumni, że u nas grają - mówił Mariusz Ossowski, dyrektor MGOK w Pogorzeli. - Pierwsza tura 150 biletów rozeszła się bardzo szybko. Zrobilibyśmy badania publiczności, połowa osób znajdujących się na widowni jest z naszej gminy, a druga połowa to przyjezdni, wierni fani zespołu - dodał szef pogorzelskiej kultury.

[FOTORELACJA]9814[/FOTORELACJA]

W trakcie koncertu zespół wykonał swój największy przebój "Wieża radości, wieża samotności'', a także utwory z nowej płyty.

- Myślę, że nie będzie to czas stracony - mówił ze sceny Leszek Nowak, wokalista zespołu. - Staramy się na naszych koncertach prezentować nowe piosenki, ale się nie da, bo wy chcecie, żebyśmy grali wciąż te same od 30 lat, to jest nasze przekleństwo, ale takie przekleństwo to ja w sumie bardzo lubię - mówił Leszek Nowak,

 

Jak podkreślali muzycy dla nich nie jest ważne miejsce, w którym grają, ale liczą sie ludzie.  

- Nie ma znaczenia da zespołu czy to mała miejscowość, czy duża, czy to plener, czy sala. Może w takiej właśnie sali, gdzie ludzie dodatkowo jeszcze kupują bilety, trzeba się trochę bardziej postarać - podkreślił menadżer zespołu, Marek Zdaniukiewicz.

Na imprezie publiczność bawiła się świetnie, zaproszenie tej grupy muzycznej do Pogorzeli okazało się strzałem w dziesiątkę.

[ALERT]1668334551299[/ALERT]

(mat)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Tygrysy, lwy i szczuTygrysy, lwy i szczu

5 0

Nareszcie normalna oferta kulturalna w Pogorzeli! Tak trzymać! 13:58, 13.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

mieszkaniecmieszkaniec

4 0

byłem było super ,może następnym razem elektryczne gitary albo universe? 14:23, 13.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%