Zamknij
REKLAMA

Wracają po dwuletniej przerwie. Liczą że i ten projekt zakończy się sukcesem...

09:13, 17.11.2021 | NK
Skomentuj Foto: Gostyn24
REKLAMA

"Kobiety Burkina Faso – to tytuł wystawy, którą będzie można zobaczyć w gostyńskim "Hutniku”. Ekspozycja realizowana jest przez przez Stowarzyszenie "Dom Europejski” w ramach projektu "Gostyńskie serca dla Afryki – empatia nie zna granic” 

W najbliższy czwartek tj. 18 listopada 2021 roku otwarta zostanie wystawa pt. "Kobiety Burkina Faso”. Ekspozycję oglądać będzie można na parterze Gostyńskiego Ośrodka Kultury ,,Hutnik” przy ulicy Hutnika 4.

Wystawa realizowana jest w ramach projektu "Gostyńskie serca dla Afryki – empatia nie zna granic” przez Stowarzyszenie "Dom Europejski”, który powrócił po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Stowarzyszenie otrzymało dofinansowanie gminy Gostyń na realizację tego przedsięwzięcia.

- Otwarcie połączone będzie z prezentacją multimedialną na temat realizowanych i wspieranych przez nas burkińskich projektów. Do tej pory nasza mała lokalna społeczność przekazała prawie 4000 euro na pomoc mieszkańcom gminy Guibaré w Burkina Faso. Mamy nadzieję, że i tegoroczny projekt zakończy się sukcesem – wyjaśnia prezes Barbara Cwojdzińska, prezes zarządu "Domu Europejskiego.

Ponieważ projekt realizowany jest we współpracy z francuskim partnerem -Stowarzyszeniem ,,Europa ponad podziałami”, to na wernisaż przyjedzie też delegacja z Francji.

Wystawę w "Hutniku” będzie można zobaczyć do 25 listopada br., wstęp wolny.
 

[ALERT]1637062705947[/ALERT]

(NK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

hehehehe

4 1

Ceny ostro w górę .... o 50 gr 09:44, 17.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%