Zamknij
REKLAMA

Wyzwanie przyjęte!"Wyskoczyły z piżam", chwyciły za instrumenty i wrzuciły do...

09:47, 16.05.2020 | MiS
Skomentuj
REKLAMA

Dziewczyny z Dziecięco-Młodzieżowej Orkiestry Dętej przy GCK w Poniecu przyjęły wyzwanie i przystąpiły do akcji #SygnałChallenge. Piękniejsza część ponieckiego składu pokazuje swoją metamorfozę, po tym jak chwytają za...instrument.

Kiedy świat ogarnęły pandemia i kwarantanna, życie przeniosło się do sieci. Hitem stały się różnego rodzaju challenge – wyzwania. Aby zostać uczestnikiem internetowego challengu należy zrealizować zadanie oraz udowodnić to poprzez relację fotograficzną lub nagranie video z podjętej próby. Potem wystarczy wrzucić wszystko do sieci i oznaczyć odpowiednim tagiem. Można też nominować kolejne osoby.

Ostatnio do takiego challengu dołączyła grupa instrumentalistek z Dziecięco Młodzieżowej Orkiestry Dętej przy GCK w Poniecu. Piękniejsza część ponieckiego teamu w kilkuminutowym filmiku pokazuje swoją metamorfozę po tym jak chwytają za instrumenty, na których na co dzień grają. Dziewczyny udowodniły, że odwagi im nie brakuje i gotowe są na każde wyzwanie. Dodajmy, że dziewczyny przystąpiły do challengeu po nominacji od Orkiestry Dętej "Sygnał" z Radziszowa, a nominowały: Młodzieżową Orkiestrę Dętą Miasta Zwolenia, Młodzieżową Orkiestrę Dętą CKiR we Wschowie oraz Stowarzyszenie "Orkiestra Dęta Miejska Górka".

Filmik z przyjętego wyzwania można obejrzeć -TUTAJ- W nagraniu wystąpiły: Marysia, Oliwia, Paulina, Agnieszka, Zuzia, Zuzia, Amelia, Laura, Natalia , Klaudia, Lena, Gosia, Julka, Ania, Kinga, Michasia, Natalia, Kinga, Marysia, Amelia. Gratulujemy pomysłu.

[ALERT]1589615174427[/ALERT]

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (4)

SzokuSzoku

3 2

To pod piżamami nosicie sukienki, hmmm ciekawe,. 17:30, 17.05.2020

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

MażoretkaniaMażoretkania

0 0

Normalnie nic nie nosimy ale na potrzeby filmy założyłyśmy 🙂 08:42, 18.05.2020


SzokuSzoku

0 0

Ufff nie słuchajcie prod filmu najlepiej naturalnie , ale i tak jesteście też piękne. 08:54, 18.05.2020


MażoretkaniaMażoretkania

0 0

Dziękujemy, kimkolwiek jesteś :) 16:42, 18.05.2020