Zamknij
REKLAMA

Raz jeszcze cieszyły oko...

10:55, 08.08.2018 | MiS
Skomentuj
REKLAMA

Cieszyły oko podczas dwóch edycji "Nocy Muzeów". Tym razem pojawiły się w gostyńskich plantach. Dzięki tej spontanicznej akcji, każdy kto przechodził obok mógł na chwilę przystanąć i poczuć ducha dalekiego wschodu.

Uznały, że zdjęcia pokazane raz to trochę za mało i jak tylko nadarzyła się okazja postanowiły ożywić nimi gostyńskie planty. Członkinie stowarzyszenia "Jestem" zaprezentowały zdjęcia, które można było oglądać podczas dwóch edycji "Nocy Muzeów". - Na zdjęciach z Indii są portrety kobiet, gdyż taki był duch Nocy Muzeów w 2017. W tym roku prezentowaliśmy zdjęcia zabytków, ciekawych miejsc, ludzi i zwierząt w Mongolii - mówiła Elżbieta Palka, prezes gostyńskiego stowarzyszenia "Jestem". Zdjęcia z Indii pochodzą od członków stowarzyszenia, natomiast fotografie z Mongolii z archiwum byłego ambasadora Polski w tym kraju - Zbigniewa Kulaka.

Przechodnie bardzo pozytywnie reagowali na spontanicznie zorganizowaną akcję. Mimo codziennego pośpiechu, chętnie zatrzymywali się i spoglądali na barwne fotografie. - Chciałyśmy, żeby zdjęcia jeszcze raz ucieszyły około gostynian. Miejsce jest idealne, niedawno park przeszedł renowację, odpoczywa tu dużo ludzi. Dziś przy okazji można zobaczyć życie w dalekiej Azji - mówi Elżbieta Palka, prezes stowarzyszenia "Jestem". Oprócz samych zdjęć można było sprawdzić swoją z wiedzy i zdobyć upominki charakterystyczne dla tej ciekawej kultury.

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

elaela

0 2

tylko niewszystko tak pieknie wyglada na targ wdalszym ciagu nie ma stopka moze blacha rzecz lecz dla ludzi starszych lub kalekich to wazne 10:42, 10.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

emerytemeryt

2 2

Brak reklamy co się dzieje w gostynu.Widać to a zdjęciach ile było ludzi na wiosce było by więcej.Trzeba promować wszelkie imprezy.Na słupach ,na deptaku i internecie.Co za chluba pokazać po zakończeniu imprezy. 17:53, 10.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz