Zamknij
REKLAMA

Robi wrażenie! Elegancki, komfortowy, wygodny. Tak będzie wyglądał wewnątrz gostyński apartamentowiec

09:30, 29.06.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 10:16, 30.01.2023
Foto: Bauking Foto: Bauking

Od kilku miesięcy w Gostyniu, powstaje apartamentowiec, który będzie jednym takim w mieście. Ciekawa architektura, winda, dobre wykończenie, zieleń... to tylko niektóre z jego największych atutów. I choć budowa wciąż trwa, to ponad połowa mieszkań już została zagospodarowana. Wcześniej pokazywaliśmy jak budynek będzie wyglądał na zewnątrz. Okazuje się, że jego wnętrze jest równie ciekawe. Eleganckie, przestronne, a co za tym idzie komfortowe i wygodne. Sami zobaczcie

Apartamentowiec powstaje przy ul. Przy Dworcu, a więc w centrum Gostynia, w bliskiej odległości od sklepów, przychodni, apteki, hotelu, kina, szkoły, siłowni, stacji paliw, restauracji czy, parku. Otaczać go będzie zagospodarowana zieleń, posiadająca zewnętrzne nawodnienie. To pięciokondygnacyjny, nowoczesny obiekt wielorodzinny z windą, tarasami i ogródkami dla mieszkańców. W jego skład wejdzie dwadzieścia mieszkań o powierzchni od 36 do 76 m2. Część z nich stanowić będą dwukondygnacyjne apartamenty, idealne dla rodzin z dziećmi, pozostałe to mieszkania z ogródkami dla osób ceniących sobie swobodę i świeże powietrze oraz jednopokojowe kawalerki o wysokim standardzie. Dwa mieszkania na parterze posiadać będą własne wejścia na ogród z furtką.


Apartamentowiec z zewnątrz

Większość apartamentów na parterze będzie posiadać ogródki, z kolei mieszkańcy na wyższych poziomach będą mieć do dyspozycji balkony. Apartamenty na najwyższym poziomie to mieszkania dwupoziomowe, posiadające również osobne wejścia na poddasze.

Budynek został zaprojektowany zgodnie z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi i ogromną dbałością o komfort przyszłych lokatorów. Znajdzie się w nim winda, a także komórki lokatorskie. Każdy, kto w nim zamieszka będzie mógł sam dokonać wyboru pomiędzy garażem a zewnętrznym miejscem parkingowym, a cały teren zostanie ogrodzony i oświetlony. Będzie też całodobowy monitoring, aby mieszkańcy czuli się bezpiecznie. Oddanie obiektu planowane jest w drugiej połowie 2023 roku.

Klatka schodowa na parterze

Mimo iż do zakończenia budowy pozostało trochę czasu, to ponad połowa apartamentów znalazła już nabywców. Inwestor pokazał też, jak apartamentowiec będzie wyglądał w części wspólnej czyli na klatkach schodowych. Porównując je z tymi, w zwykłych blokach, różnica jest ogromna. Eleganckie, przestronne, a co za tym idzie wygodne, z pewnością zapewnią maksymalny komfort mieszkańcom tego wyjątkowego miejsca.

Wszystkim, którzy planują kupno własnego mieszkania możemy z czystym sumieniem polecić apartamentowiec w Gostyniu przy ul. Przy Dworcu. Patrząc na wizualizację samego budynku, jak i jego wnętrz, wydaje się, że drugiego takiego miejsca póki co nie ma w Gostyniu.

Klatka schodowa na piętrze

Inwestorem jest firma „Bauking” która ma spore doświadczenie w budowie osiedli mieszkaniowych i apartamentowców, co można sprawdzić odwiedzając ich stronę internetową. Jeśli ktoś potrzebuje więcej informacji może je uzyskać pod nr tel: 516 741 931 lub 511 415 361, mailowo: biuro@bauking.pl lub właśnie przez stronę https://bauking.pl/

 

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%