Zamknij
REKLAMA

To nie ściema! Twoja reklama za grosze lub całkiem za darmo. Nie wierzysz? Sprawdź

08:54, 13.10.2020 | Autopromocja
Skomentuj

Zdecydowana większość z nas, jeszcze kilka miesięcy optymistycznie patrzyła w przyszłość. Gospodarka rosła, a razem z nią rozwijały się firmy. Od czas, gdy koronawirus wszedł w nasze życie, wiele się zmieniło, a przedsiębiorcom i zaczęła towarzyszyć niepewność. Dotknęła ona niemal wszystkich gałęzi gospodarki, łącznie z mediami, które mają dziś do spełnienia misję nie tylko informacyjną, Dlatego Gostyn24 zdecydował się na wprowadzenie promocji za grosz a także wprowadził darmowe narzędzia do reklamy regionalnych firm. 

Nikogo nie trzeba przekonywać, że reklama jest dźwignią nie tylko handlu, ale całej gospodarki. I choć wiedzą o tym wszyscy, to znacznie mniej właścicieli firm chce wydawać pieniądze na wsparcie swojej działalności, żyjąc w przeświadczeniu, że reklamują się ci, którym interes słabo się kręci. To oczywiście bzdura, której nie da się obronić, ale każdy ma prawo do własnego zdania.

Prawda jest taka, że wszyscy potrzebują reklamy i marketingu, ale nie wszystkich stać na takie działania. Dlatego są firmy, które funkcjonują z dnia na dzień  i takie co dynamicznie się rozwijają. To właśnie ci drudzy mają największą szansę na przetrwanie, bo w trudnych czasach, ważne jest, by cały czas funkcjonować w świadomości klientów. Konkurencja ma to do siebie, że wygrywają ci, którzy to rozumieją

Gostyn24, który jest najczęściej odwiedzanym portalem informacyjnym w powiecie gostyńskim, a co za tym idzie doskonałym miejscem do promocji towarów i firm przygotował specjalny pakiet narzędzi, wspomagających działalność gospodarczą firm z naszego regionu. Rozpoczynając od darmowych wpisów do katalogu, z promocją na stronie głównej, po szereg innych usług nawet za jeden grosz. Wszystko po to, by każdy mógł spróbować jak to działa i dotrzeć nawet do 25 tys. użytkowników odwiedzających dziennie tę witrynę.

Zakładając własną wizytówkę na G24, firma otrzymuje za darmo tydzień promocji na stronie głównej portalu w zakładce „Promowane firmy” Jeśli to nie wystarczy proponujemy reklamę za grosz. Kupując moduł reklamowy już od 35 zł netto miesięcznie w wybranym przez siebie otrzymacie bonus na stronie głównej o takiej samej wartości, jaką zainwestowaliście za JEDEN GROSZ! 

Przykład: 35 zł netto x 12 miesięcy daje 420 zł za cały rok emisji reklamy. W zamian otrzymujecie drugie 420 zł dodatkowej reklamy na stronie głównej, w wybranym miejscu i czasie za symboliczny GROSZ! To tylko jedna z propozycji, które dla Was przygotowaliśmy. Wystarczy zadzwonić 602122702 lub napisać maila na reklama@gostyn24.pl z pytaniem o szczegóły

Oprócz banerów reklamowych, mamy też inne skuteczne narzędzia z jesiennym rabatem do 50% Możemy stworzyć dla Ciebie artykuły partnerskie, filmy i klipy reklamowe, animacje... Oferujemy też quziy i konkursy reklamowe z wykorzystaniem portali społecznościowych, gdzie obserwuje nas ponad 35 tys. osób.

Czas który nadchodzi, dla najsłabszych firm, może okazać się trudny, dlatego warto już dziś pomyśleć, o tym jak dotrzeć do nowych klientów, jak się im zaprezentować, by nie zapomnieli.  To pozornie proste zadanie bywa najtrudniejsze, dlatego warto rozważyć jesienną propozycję Gostyn24 i zyskać darmową reklamą lub bonus w postaci dodatkowej promocji za grosze, której nigdy nie jest za mało. Trzeba się jednak spieszyć, bo nic nie trwa wiecznie.

(Autoreklama)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz