Zamknij
REKLAMA

Skarbówka ponownie otwiera drzwi urzędu... Wiemy w które dni załatwisz sprawę osobiście

12:13, 08.05.2020 | J.J
Skomentuj
REKLAMA

Od czasu wprowadzenia stanu epidemii, wiele instytucji przestało funkcjonować normalnie, umożliwiając klientom załatwianie spraw wyłącznie przez internet. W taki też sposób pracowała dotąd gostyńska skarbówka, ale wszystko powoli wraca do normalności. Od dziś sprawy, których nie da się załatwić on-line, można znów uregulować osobiście, ale tylko przez dwa dni w tygodniu.

Mimo nadal panującej epidemii, drzwi Urzędu Skarbowego w Gostyniu, ponownie otwarte dla podatników. Nie do końca szeroko, ale... Dwa razy w tygodniu, każdy kto ma do zrealizowania sprawę, a nie jest w stanie załatwić jej online, może skorzystać z pomocy przy ul. Lipowej w Gostyniu. Od dziś urząd czynny będzie w środę godz. 9-15 i piątek w godz. 9.13. W pozostałe dni obsługa podatników odbywać się będzie za pośrednictwem e-Usługi, e-PUAP oraz telefonicznie – Zachęcamy jednak do korzystania z elektronicznych form rozliczeń i zdalnego kontaktu z nami. W wyjątkowych sprawach, których nie można załatwić elektronicznie wprowadzamy możliwość wizyty w urzędzie przez dwa dni w tygodniu – informuje Arkadiusz Maćkowiak, naczelnik Urzędu Skarbowego w Gostyniu.

(J.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

janjan

2 2

Pasożyty. 10:38, 11.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MariuszMariusz

2 0

U Macioszczyka w Krobi pensja 3 tysiaki ale bez umowy, w kryzysie sie zglaszac 10:51, 11.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PodatnikPodatnik

0 0

Poczta i banki działają normalnie z zachowaniem wszelkich środków ostrożności tylko skarbówka zamknięta.. spóźnij się z załatwianiem czegoś to mozesz się liczyć z konsekwencjami, A teraz to do drzwi i nie dalej Albo dzwon telefonem tylko miej cierpliwość żeby ktoś odebrał... przesada :) 14:58, 24.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz