Zamknij
REKLAMA

Wiadomo, kiedy rząd planuje otwarcie salonów fryzjerskich i usług kosmetycznych

11:05, 04.05.2020 | Polska Agencja Prasowa
Skomentuj
PAP
REKLAMA

Otwarcie salonów fryzjerskich i usług kosmetycznych możliwe będzie najwcześniej za dwa tygodnie - powiedział w poniedziałek szef KPRM Michał Dworczyk.  Pytany na antenie RMF FM, czy na długo będzie utrzymany stan przejściowy związany z odmrażaniem gospodarki, odpowiedział: "pan premier, prezentując zasady tego drugiego etapu odmrażania życia gospodarczego, wyraźnie powiedział, że kolejny etap będzie możliwy najwcześniej po 2 tygodniach, czyli po tym okresie, kiedy będziemy mogli przeprowadzić taką rzetelną ewaluację efektów teraz wprowadzanych rozluźnień".

"Zobaczymy, jakie będą miały te decyzje wpływ na liczbę zachorowań, na dynamikę zachorowań i wtedy będziemy podejmować decyzje o kolejnym etapie zdejmowania obostrzeń, natomiast też pan premier jasno zapowiedział, że może tak być, mam nadzieję, że do tego nie dojdzie, ale że te obostrzenia powrócą" - zaznaczył szef KPRM.

Na pytanie, kiedy nastąpi otwarcie salonów fryzjerskich i zakładów kosmetycznych, odparł, że "zarówno otwarcie salonów fryzjerskich, jak i usług kosmetycznych, przewidziane jest na kolejny etap (odmrażania gospodarki - przyp. PAP)". "On możliwy jest najwcześniej za dwa tygodnie" - podkreślił. (PAP)

Od poniedziałku otwarte mogą być m.in. centra handlowe, hotele i obiekty oferujące miejsca noclegowe, a także niektóre instytucje kultury. (PAP)

autor: Katarzyna Krzykowska

ksi/ itm/

(Polska Agencja Prasowa)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (4)

gleb1gleb1

12 2

Kto obciął premiera tydzień temu 21:33, 04.05.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ŁysyŁysy

1 2

Ja! 13:24, 05.05.2020


xyz xyz

1 0

kto obciął B. Budkę? 14:22, 12.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

xyzxyz

0 0

Kto obciął Szymonka Hołowię?
Słuzby specjalne? 14:25, 12.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz