Zamknij
REKLAMA

Sprzedam mieszkanie z tarasem na parterze w Gostyniu

Data dodania: 2022-08-08 18:38:03

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w bloku na parterze mieszczące się w Gostyniu przy ulicy Mieszka I.

Lokal mieszkalny składający się z 3 (trzech) pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju o powierzchni użytkowej 48,00 m2. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu wraz z księgą wieczystą nie wykazującą żadnych obciążeń. Czynsz płacony jest do 10-tego dnia każdego miesiąca – stawka w zależności od ilości zamieszkałych osób.

Do mieszkania przynależy piwnica. Dodatkowo jest możliwość korzystania z dwóch suszarni oraz tzw. „wózkarni”. Przed blokiem znajdują się bezpłatne miejsca postojowe. Niewątpliwym atutem przedstawionej nieruchomości jest duży taras. W pobliżu nieruchomości znajdują się: duży plac zabaw, skatepark, szkoła, piekarnia, fryzjer, apteka, sklep Lewiatan oraz supermarket Netto.

W 2020 roku mieszkanie przeszło generalny remont. Wymieniono instalację elektryczną, drzwi wewnętrzne na drewniane dębowe, zewnętrzne – antywłamaniowe, okna plastikowe wraz z roletami zewnętrznymi, podłogi panelowe oraz odświeżono ściany. Dwa miesiące temu zakupiono nową kabinę prysznicową, toaletę oraz szafkę z baterią umywalkową.

Możliwość pozostawienia mebli za dopłatą. Więcej szczegółów pod numerem 697 533 143 lub 697 533 133.

Kontakt ze sprzedającym

697Pokaż numer

Promuj to ogłoszenie
REKLAMA