Promuj to ogłoszenie

Asystentka księgowości / zarządu

Data dodania: 2021-06-18 12:00:02ID: 9144

65 Pokaż numerpraca@woldrew.pl

Poszukujemy osoby do pracy w księgowości i administracji firmy.

Podstawowy zakres obowiązków:

- asystent głównego księgowego:
- wystawiania faktur krajowych i zagranicznych
- nadzór nad dokumentacją sprzedażową ( specyfikacje, dokumenty przewozowe )
- prowadzenie ogólnych spraw firmy:
- prowadzenie sekretariatu (obsługa korespondencji)
- sprawy dotyczące pracowników firmy
- nadzór nad dokumentacją BHP itp.

Wymagania:

- znajomość podstawowych pojęć z zakresu księgowości
- znajomość MS Office
- mile widziane doświadczenie w księgowości
- mile widziana znajomość programu Comarch Optima

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę
- wysoką kulturę organizacyjną i przyjazną atmosferę
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania
- możliwość dodatkowego ubezpieczenia grupowego dla pracowników i członków rodziny