Promuj to ogłoszenie

młodszy operator automatu szklarskiego

Data dodania: 2021-04-29 13:15:57ID: 8718

601Pokaż numerrekrutacja@ardaghgroup.com

Ardagh Glass S.A. poszukuje Pracownika na stanowisko:
Młodszy Operator Automatu Szklarskiego
Miejsce pracy: Gostyń

Naszym Pracownikom oferujemy:
troskę o bezpieczeństwo pracy
wczasy pod gruszą
wysokiej jakości odzież ochronną oraz usługi pralni
udział w imprezach integracyjnych
możliwość rozwoju
udział w ciekawych projektach oraz wymianę doświadczeń z kolegami z grupy

Zadania Operatora Automatu Szklarskiego:
? Obsługa i sterowanie automatu szklarskiego
? Wymiana części formujących na automacie
? Pomoc przy wymianach asortymentowych na maszynie
? Ocena jakości formowanych wyrobów szklanych ? butelek
? Utrzymanie zadanych parametrów technicznych oraz technologicznych
? Współpraca i komunikacja z działami i warsztatami zaangażowanymi w proces technologiczny
? Monitorowanie przeprowadzonych działań

Od kandydatów oczekujemy:
? NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA W NASZEJ BRANŻY, NOWYCH PRACOWNIKÓW UCZYMY OD PODSTAW,
? chęci do nauki i zaangażowania,
? zdolności komunikacyjnych,
? umiejętności pracy w zespole,
? umiejętności manualnych.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie poprzez zakładkę careers na stronie www.ardaghgroup.com (należy wybrać język polski strony).
CV można również dostarczyć do Działu Personalnego do dnia 30.04.2021 roku.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z tzw. RODO, czyli rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 roku o ochronie danych osobowych).
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.