Promuj to ogłoszenie

Operator maszyn - praca w Logoplaste Polska Sp. z o.o.

Data dodania: 2020-05-14 09:13:25ID: 6742

575Pokaż numerkatarzyna.zalesinska@logoplaste.com

Opis stanowiska:
- obsługa maszyn produkcyjnych, raportowanie wielkości produkcji, odpadu
- minimalizacja strat w zakresie zatrzymań maszyn i odpadu
- przeprowadzanie pomiarów jakościowych produktu
- uczestnictwo w przezbrajaniu maszyny
- praca w zgodzie z HACCP i wytycznymi higieny
- praca zmianowa

Oczekujemy:
- średniego wykształcenia (preferowane techniczne)
- minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku operatora maszyn
- aktualnych uprawnień do obsługi wózka widłowego wydanych przez UDT
- doświadczenia w pracy ze standardami utrzymania higieny i HACCP
- umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość podnoszenia kwalifikacji w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
- dodatkowe benefity