Promuj to ogłoszenie

Doradca Klienta - Placówki partnerskie Banku Millennium Gostyń

Data dodania: 2020-02-09 15:57:08ID: 6260

Kania2607@wp.pl

Doradca Klienta :
Gostyń

Placówki partnerskie Banku Millennium to sieć oddziałów franczyzowych, czyli autonomicznych punktów sprzedaży produktów ?nansowych działających na licencji Banku Millennium. Placówki partnerskie funkcjonują na terenie całego kraju i posiadają prawo do używania logo i koncepcji biznesowej oraz do sprzedaży produktów Banku.

GŁÓWNE ZADANIA:
? sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku ? obsługa Klientów w zakresie operacji kasowych i sporządzanie dziennych raportów kasowych ? aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i udział w akcjach marketingowych ? realizacja indywidualnych planów sprzedażowych ? wstępna wery?kacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ryzyka kredytowego ? odpowiedzialność za kompletność i poprawność prowadzonej dokumentacji

WYMAGANIA:
? wykształcenie min. średnie maturalne ? mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów ?nansowych lub usług telekomunikacyjnych ? wysokie zdolności komunikacyjne ? nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z Klientami ? wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem ? samodzielność, sumienność, odpowiedzialność

OFERUJEMY:
? pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę w placówce partnerskiej Banku Millennium ? stałe wynagrodzenie uzupełniane systemem premiowym ? profesjonalne oraz bezpłatne szkolenia (wdrożeniowe oraz podnoszące kwali?kacje zawodowe) ? pracę w przyjaznym zespole