Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Praca w Niemczech dla montera bram przemysłowych oraz drzwi automatycznych

Data dodania: 2024-03-18 22:57:24 ID: 13447

504 Pokaż numer [email protected]

Firma

zajmująca się montażem i serwisem -bram przemysłowych -systemów przeładunkowych -platform parkingowych

Monter bram przemysłowych, drzwi wejściowych automatycznych oraz systemów przeładunkowych na terenie Niemiec.

Opis stanowiska:

-montaż bram przemysłowych - montaż i konfiguracja urządzeń

-montaż drzwi wejsciowych automatycznych na stacjach benzynowych w bydynkach użyteczności publicznej

-montaż urzadzeń załadunkowych ( ramp, pomostów załadunkowych, śluz załadowczych).

Wymagania:

-doświadczenie na podobnym stanowisku -znajomość zagadnień związanych z budową i montażem bram lub urządzeń wymagających wiedzy technicznej

-podstawowa wiedza z zakresu automatyki i sterowania

-mile widziane prawo jazdy kat. B

-wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole

-mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego i/lub podnośnika nożycowego IPAV a także uprawnienia elektryczne do 1kV,przy technice załadowczej umiejętność spawania elektrodowego

-mile widziana osoba władająca językiem niemieckim lub angielskim , dodatkowo wyższe wynagrodzenie

Oferujemy: -umowę o pracę lub własna działalność/samozatrudnienie

-atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy -program szkoleniowy

-niezbędne narzędzia prac

-ciekawą prace

Oferta skierowana do osób w wieku 25-45 lat