Promuj to ogłoszenie

Operator Automatu Szklarskiego

Data dodania: 2022-01-12 12:57:20ID: 10085

601Pokaż numerrekrutacja@ardaghgroup.com

Ardagh Glass S.A. poszukuje Pracownika na stanowisko:
Młodszy Operator Automatu Szklarskiego

Miejsce pracy: Gostyń

Zadania Operatora Automatu Szklarskiego:
• Obsługa i sterowanie automatu szklarskiego
• Wymiana części formujących na automacie
• Pomoc przy wymianach asortymentowych na maszynie
• Ocena jakości formowanych wyrobów szklanych

Od kandydatów oczekujemy:
• NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA W NASZEJ BRANŻY, NOWYCH PRACOWNIKÓW UCZYMY OD PODSTAW,
• chęci do nauki i zaangażowania,
• zdolności komunikacyjnych,
• umiejętności pracy w zespole,
• umiejętności manualnych.

Naszym Pracownikom oferujemy:
• możliwości rozwoju poprzez udział w skrojonych na miarę szkoleniach oraz programach rozwojowych,
• wymianę doświadczeń z zakładami Ardagh na świecie,
• udział w ciekawych projektach,
• możliwości awansu pionowego i poziomego w ramach grupy Ardagh,
• najwyższą troskę o bezpieczeństwo pracy oraz zdrowie naszej załogi,
• wachlarz świadczeń socjalnych.