Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Księgowa

Data dodania: 2024-04-02 14:59:03 ID: 13502

(65 Pokaż numer [email protected]

OGŁOSZENIE O NABORZE

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Gostyniu Spółka z o.o.
poszukuje kandydata do pracy na stanowisko: księgowa/y

Stanowisko: księgowa/y

Liczba miejsc pracy: 1

Miejsce wykonywania pracy: Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Gostyniu Spółka z o.o. ul. Nad Kanią 77, 63-800 Gostyń

Zakres zadań:
 obsługa programu księgowego,
 wystawianie faktur,
 wprowadzanie płatności do systemu bankowego i księgowanie wyciągów,
 obsługa kasy zakładu,
 obsługa programu magazynowego,
 ewidencja środków trwałych,
 pomoc w pracach kadrowych i księgowych,
 zastępstwo na innych stanowiskach w dziale finansowym.

Wymagania niezbędne:
 wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość),
 bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego,
 doświadczenie zawodowe minimum 3 lata na podobnym stanowisku,
 znajomość z zakresu: środków trwałych, podstawowych zasad rachunkowości, kadr i płac,
 podstawowa znajomość obsługi komputera,
 prawo jazdy kat. B,
 samodzielność, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, dokładność, terminowość,
 umiejętność pracy w zespole oraz efektywnego komunikowania się.

Oferujemy:
 zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony w pełnym wymiarze czasu pracy (w godzinach 7:00 – 15:00),
 możliwość rozwoju zawodowego,
 szkolenia zewnętrzne.

Data rozpoczęcia: 01.06.2024 r.

Wynagrodzenie: od 4 500,00 zł brutto

Oferty kandydatów powinny zawierać:
 CV,
 list motywacyjny,
 dokumenty potwierdzające kwalifikacje.

Oferty należy składać do dnia 22.04.2024 r. w sekretariacie Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Gostyniu Sp. z o.o., ul. Nad Kanią 77, 63-800 Gostyń lub przesłać na adres mailowy: [email protected].

Dziękujemy wszystkim za przesłanie dokumentów. Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Przesyłając CV wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z informacją zamieszczoną na stronie internetowej ZWiK w Gostyniu Spółka z o.o. https://zwik.gostyn.pl/