Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Operator maszyn i urządzeń

Data dodania: 2024-02-09 08:07:57ID: 13232

785Pokaż numer[email protected]

MANN+HUMMEL FTPL zajmuje się produkcją wysokiej jakości filtrów. W 2016 roku dołączyliśmy do grupy MANN+HUMMEL. Połączenie firm pozwoliło stworzyć organizację o wiodącej pozycji na globalnym rynku, dostarczającej najlepsze, innowacyjne rozwiązania w dziedzinie filtracji, zarówno w sektorze motoryzacyjnym, jak i przemysłowym. Oddział w Polsce poza rozbudowaną produkcją filtrów odpowiada m.in. za koordynacje sprzedaży krajowej i zagranicznej oraz badania i rozwój produktów w dziale R&D.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• obsługa nowoczesnych maszyn, plisowarki i wiele innych
• wypełnianie dokumentacji technologicznej/jakościowej
• wykorzystywanie zdolności manualnych
• zgłaszanie sugestii, które ulepszają procesy produkcji i poprawiają bezpieczeństwo
• realizacja wyników ilościowych i jakościowych

OCZEKIWANIA:
• pozytywna postawa
• gotowość do pracy zmianowej
• chęć do nauki
• sumienność i dbałość o szczegóły
• zrozumienie rysunków technicznych, tolerancji wymiarowych
• umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

CO ZYSKASZ?
• stanowisko pracy w procesie produkcji i montażu filtrów
• zatrudnienie na umowę o pracę
• wynagrodzenie 6 500,00 zł* brutto /*szczegóły przedstawimy na rozmowie kwalifikacyjnej
• szansę na zdobycie nowych umiejętności,
• pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, specjalne premie z okazji świąt i wakacji, 60% dofinansowania do posiłków, komplet filtrów do twojego auta / rok
• wewnętrzne wsparcie po stronie bezpośredniego przełożonego i zespołu HR w trakcie całego okresu zatrudnienia w naszej firmie

Zainteresowany? Czekamy na Twoje zgłoszenie.
Aby aplikować:
• wyślij swoje CV poprzez stronę:
• zadzwoń do nas pod nr tel. +48 785 510 925
• dostarcz nam swoje CV do siedziby firmy - Gostyń, ul. Wrocławska 145