Zamknij

Poznaj fabrykę Pudliszki oraz możliwości jakie oferuje swoim pracownikom!

14:39, 10.11.2023 Artykuł sponsorowany Aktualizacja: 11:02, 20.11.2023
Foto: Firma Pudliszki Foto: Firma Pudliszki

Firma Pudliszki znana jest w Polsce i na świecie. Do najbardziej rozpoznawalnych produktów tej marki należą ketchupy, sosy, dania gotowe oraz koncentraty. Historia przedsiębiorstwa sięga 1920 roku, kiedy to Stanisław Fenrych, w nowo nabytym majątku Pudliszki, rozpoczął produkcję przetworów warzywnych i owocowych. Od okolicznych gospodarzy usłyszał, że „prędzej na wierzbie gruszki wyrosną niż te działania przyniosą sukces”. Nie poddał się, konsekwentnie realizował swój plan. Wybudował fabrykę konserw oraz wyhodował odmianę pomidorów ,,Immun Pudliszkowski’’, która stanowiła główny składnik pierwszego w Polsce ketchupu według angielskiej receptury oraz koncentratu pomidorowego.

Od lat tworzymy miejsce pracy, w którym liczy się zaangażowanie oraz bezpieczeństwo pracowników. Z pasją podchodzimy do produkowania żywności. Fabryka nieustannie zwiększa swoje możliwości produkcyjne, dlatego też stale prowadzone są procesy rekrutacji. Wśród kandydatów liczy się odpowiednie podejście oraz motywacja. Doświadczenie i wiedzę można zdobyć podczas szkoleń wewnętrznych. Fabryka prężnie działa nawet w najtrudniejszych okresach, jak na przykład czas pandemii.

                                    

W 2023 roku powstała nowa linia produkcyjna, umożliwiająca przerób większej ilości pomidorów oraz zakupiono maszynę do automatycznego załadunku, dzięki czemu większa ilość klientów jest obsługiwana w tym samych czasie. W 2024 roku planowane jest otwarcie kolejnej hali produkcyjnej.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowiska: Mechanik, Elektromechanik, Operator maszyn produkcyjnych, Magazynier/Operator wózka widłowego. Pracownicy zatrudniani są na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasowym, która podpisywana jest bezpośrednio przez Pudliszki Sp. z o. o. Oferujemy bezpłatny transport pracowników z czterech kierunków: Leszno, Gostyń, Rawicz, Kobylin. Zapewniamy szeroki pakiet benefitów, między innymi prywatną opiekę medyczną, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, wakacje pod gruszą, czy pożyczki. W przyszłym roku powstanie kantyna dla pracowników, gdzie zadbamy o ciepły posiłek i miejsce sprzyjające integracji pracowników. Bez względu na zajmowane stanowisko w Pudliszkach zawsze istnieje szansa doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju. Chcesz dołączyć do zespołu? Sprawdź oferty pracy, dowiedz się więcej i aplikuj: https://pudliszki.olx.pl/#items

 

(Artykuł sponsorowany)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%