Zamknij

Zaczynali skromnie, dziś to firma z ogromnym potencjałem. Ich kluczem do sukcesu jest...

12:32, 24.10.2023 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 14:14, 08.11.2023

Niemal każdy dom, mieszkanie czy biuro posiada przestrzeń, którą trudno jest zagospodarować używając standardowych mebli. Tymczasem wiele firm instytucji czy osób prywatnych poszukuje coraz bardziej spersonalizowanych rozwiązań. I tu z pomocą przychodzi firma GOFE, która oferuje gotowe projekty, z uwzględnieniem niezwykłej precyzji i staranności wykonania. 

Swoją działalność w  Gostyniu  rozpoczęli od sprzedaży płyt i blatów meblowych, dzięki czemu zyskali niezbędne doświadczenie w branży stolarskiej i meblarskiej. Od ponad roku oferują też gotowe rozwiązania o niezwykłej precyzji i staranności wykonania. Może dlatego w szybkim czasie firma GOFE z Gostynia, zyskała już uznanie wielu zadowolonych klientów w całym regionie. Ich kluczem do sukcesu okazała się technologia,  profesjonalne podejście do każdego zlecenia i gwarancja dotrzymania terminu.


Nowoczesność i profesjonalizm
Dzięki profesjonalnemu podejściu i nowym technologiom, firma  GOFE szybko zaczęła podbijać rynek, oferując meble na miarę. To również partner, który potrafi słuchać i dobrze rozumie potrzeby swoich Klientów. -  Aktywnie współpracujemy z lokalnymi stolarzami, którzy są partnerami w procesie tworzenia mebli na miarę i nie tylko. Podczas pierwszych urodzin naszej firmy, mogli oni zapoznać się z parkiem maszynowym oraz całą linią produkcyjną, aby jeszcze lepiej zrozumieć możliwości i sprawdzić jakość oferowanych przez nas rozwiązań. - mówił Krzysztof Gorwa  jeden z założycieli firmy GOFE, której siedziba znajduję się przy ul. Przy Dworcu 12 w Gostyniu,

W firmie GOFE znajdziemy też szeroki wybór blatów i płyt meblowych od najlepszych polskich producentów. - Współpracujemy z najlepszymi producentami w kraju, dzięki czemu mamy spore możliwości produkcyjne. Zarówno firmy stolarskie jak i Klienci detaliczni znajdą u nas ogromny wybór wzorów, kolorów i dodatków meblowych praktycznie od ręki -  dodaje Rafał Fechner drugi z założycieli GOFE. 

 

Kreatywność i zrozumienie potrzeb Klienta
Firma nigdy nie opierała się na masowej produkcji. Każdy projekt traktowany indywidualnie, a meble projektowane i tworzone z myślą o konkretnych potrzebach i  wymaganiach Klienta. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz mebli do nowego mieszkania, biura czy restauracji, firma GOFE dostarczy rozwiązanie idealnie dopasowane potrzeb i skrojone na każdą kieszeń.  - Każda przestrzeń wymaga nowego projektu, dlatego nie opieramy się na masowej produkcji. Nasze meble są projektowane od podstaw, z myślą o konkretnych wymaganiach każdego z naszych Klientów. - mówił Krzysztof Gorwa, który w firmie GOFE odpowiedzialny jest za procesy powstawania mebli. 

Szybkość i jakość wykonania.
Ważnym elementem działalności firmy GOFE, jest czas realizacji projektu który zawsze ma ogromne znaczenie. Pracownicy firmy, doskonale zdają sobie z tego sprawę dlatego gwarantują dotrzymanie terminu. Jest to możliwe, dzięki nowoczesnym maszynom i urządzeniom, pracującym szybko i bardzo dokładnie.  - Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszyn oraz linią produkcyjną, która może pracować bardzo długo i efektownie, dzięki czemu gwarantujemy terminowość wszystkich zamówień - dodaje właściciel GOFE. 

[FOTORELACJA]10585[/FOTORELACJA]


Meble do samodzielnego montażu
Firma GOFE oferuje również meble do samodzielnego montażu, co jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, chcących zaoszczędzić na kosztach. Dzięki szerokiemu wachlarzowi płyt, oklein, zawiasów i uchwytów od renomowanych producentów, potrafią stworzyć meble dopasowane pod konkretne wymiary i zagospodarować niemal każdą wolną przestrzeń.   - Zdarza się, że żaden fabryczny mebel nie pasuje do naszego pomieszczenia, bo jest za długi czy za szeroki o kilka centymetrów. Jesteśmy w stanie stworzyć taki mebel dostosowany pod dokładne wymiary. - podsumowuje Rafał Fechner założyciel firmy GOFE.

Podsumowując, firma GOFE, to zupełnie nowe podejście do meblarstwa. Dzięki kreatywnemu podejściu i dopasowaniu do potrzeb Klienta, a także  szybkości działania  i jakości oferowanych rozwiązań, diametralnie zmienia sposób patrzenia na meble. Jeśli więc szukasz profesjonalistów, to warto zapamiętać ten adres : Gostyń, ul. Przy Dworcu 12 . Więcej informacji uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu  780509666 lub 780509555. 
 

 
(artykuł sponsorowany)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%