Zamknij

Przeszli ogromną przemianę! Teraz wszystko jest pod ręką, a promocje aż "biją po oczach"

09:06, 02.10.2023 artykuł sponsorowny Aktualizacja: 14:14, 08.11.2023
Foto: Gostyn24/fotomontaż Foto: Gostyn24/fotomontaż

Znajdziesz tam niemal wszystko potrzebne dla domu, mieszkania czy ogrodu. Sklep należący do ogólnopolskiej sieci handlowej PSB przeszedł właśnie znaczącą reorganizację, stając się miejscem, jeszcze bardziej przyjaznym dla Klientów. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym fachowcem czy dopiero zaczynasz przygodę „z budowlanką”, zrealizujesz tam niemal każdy projekt.  Dzięki nowej formule, zaoszczędzisz również czas i pieniądze.

Należący do ogólnopolskiej sieci handlowej PSB market „Mrówka” zlokalizowany przy ul. Wrocławskiej 147 w Gostyniu funkcjonuje od 2010 roku, ale w ostatnich czasie, sporo się tam zmieniło. Wszystko za sprawą sukcesywnej i ciężkiej pracy nowej kadry menadżerskiej oraz szeregowych pracowników, którzy włożyli wiele trudu, by dostosować placówkę do nowoczesnych standardów. Wprowadzone zmiany poprawiły nie tylko komfort zakupów, ale znacząco skróciły też ich czas.
 

Postanowiliśmy  stworzyć specjalną strefę, w której promocyjne produkty z gazetki znajdują się praktycznie na wejściu do naszego sklepu. Dzięki temu wszystko jest pod ręką, a Klienci nie tracą  czasu na zbędnym szukaniu produktu po całym sklepie.  - mówił Krzysztof Stanik, kierownik PSB Mrówka Gostyń, odpowiedzialny za zmiany jakie zaszły w sklepie przy ul. Wrocławskiej 147
 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, gostyńska Mrówka wróciła do wydawania promocyjnych gazetek , a na półkach pojawiły się oznaczenia ze specjalnymi ofertami, na których można sporo zyskać.

 - Chcemy być bliżej klientów, dlatego postanowiliśmy wrócić do kolportażu popularnych gazetek promocyjnych. Miesięcznie kilka tysięcy sztuk, trafia do klientów i widzimy zwiększone zainteresowanie danymi promocjami. - przekonuje kierownik sklepu i dodaje 

- Wewnątrz sklepu znajdziemy też produkty oznaczone żółtymi kartkami, co oznacza, że są one objęte specjalnymi wewnętrznymi  promocjami. Można na nich sporo zaoszczędzić, ale zazwyczaj są to krótkie promocje, dlatego zachęcam do obserwowania nas w social mediach, gdzie publikujemy prawdziwe „perełki”  
 

[FOTORELACJA]10490[/FOTORELACJA]

Gostyńska „Mrówka” od lat jest częścią ogólnopolskiej sieci sklepów PSB, co daje gwarancję sprzedaży wysokiej jakości produktów oraz profesjonalne przygotowanie kadry pracowniczej.  Podczas ostatniego audytu, sklep otrzymał pozytywną opinię, spełniając tym samym wszystkie rygorystyczne wymagania nakładane przez  sieć.

- Jakość sklepu zmieniła się diametralnie na plus.  Obecnie zmierzamy do uzyskania statusu nowoczesnego i dobrze zorganizowanego sklepu.  To mój drugi audyt w gostyńskiej Mrówce, pierwszy odbył się 1,5 roku temu. Od tamtego czasu zaszła zmiana i to dobra zmiana a nowy zespół jest bardzo zaangażowany, współpracujący i wprowadzający potrzebne zmiany w każdym aspekcie – wyjaśnia w raporcie  Tomasz Wójtowicz - audytor ds. sieci  i sprzedaży

To jednak nie koniec metamorfozy jaką przeszła PSB Mrówka w Gostyniu. Sklep oferuję również  transport zakupionych wcześniej towarów na terenie powiatu gostyńskiego.
 

- Czasami nasi klienci mają problem z zapakowaniem większej ilości towaru, dlatego jakiś czas temu wprowadziliśmy dodatkową usługę transportu zakupionych towarów pod wskazany adres. O szczegółach tej usługi, klient informowany jest przy zakupie danego towaru. - dodaje Krzysztof Stanik kierownik sklepu przy ulicy Wrocławskiej 147 w Gostyniu. 


Podsumowując, dzisiejszy sklep PSB Mrówka w Gostyniu to nie tylko zwykły skład budowlany - to prawdziwy raj  dla zawodowców, „złotych rączek” oraz domowych majsterkowiczów. Dzięki nowej strefie promocyjnej i wewnętrznym promocjom, oferuje nie tylko szeroki wybór produktów, ale też możliwość zaoszczędzenia, co przy dzisiejszej drożyźnie ma ogromne znaczenie dla domowych budżetów. Dołącz do lokalnej społeczności majsterkowiczów i sprawdź, dlaczego PSB Mrówka w Gostyniu jest miejscem, gdzie Twoje projekty nabiorą kształtu! Nie przegap okazji, które czekają na Ciebie w tym niezwykłym sklepie.

Więcej informacji o aktualnych promocjach znajdziecie TUTAJ  lub w lokalnych mediach gdzie co miesiąc aktualizowane są „promocyjne gazetki”. 

(artykuł sponsorowny)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%