Zamknij
REKLAMA

Nie każdy remont bywa gruntowny. Dziś trzy kolejne metamorfozy w Gostynia

26.04.2021

Nie każdy remont bywa gruntowny. Dziś trzy kolejne metamorfozy w Gostynia

Metamorfozy wnętrz, które od jakiegoś czasu prezentujemy w Gostyn24 bardzo Wam się spodobały. Do naszej redakcji trafia coraz więcej zdjęć ukazujących zmiany w mieszkaniach czy domach. Nie zawsze jednak ukazują one gruntowne remonty. Ale właśnie o to chodzi, by pochwalić się nawet małymi zmianami, które mogą zainspirować innych. Poniżej kolejne przesłane fotki. Spójrzcie jakie zmiany zaszły u naszych czytelników!

Właściciele mieszkania, w którym odbyła się pierwsza metamorfoza postanowili wyremontować salon i kuchnię. Marzeniem Marty od zawsze był salon z aneksem kuchennym, a jak wiadomo marzenia są po to, by je spełniać! - Postanowiłam zabrać udział w metamorfozie mieszkania, ponieważ odkąd pamiętam marzyłam o tym, by mieć mały aneks kuchenny w salonie, a moje marzenie w końcu się spełniło! - informuje Marta.

Zmiana ta kosztowała nie tylko sporo pieniędzy, ale też czasu, jednak efekt końcowy zdecydowanie wynagradza wszystko i cieszy oczy właścicieli - Taka zmiana kosztowała nas sporo czasu, jak również wkładu finansowego, jednak jestem ogromnie szczęśliwa z zakończonego efektu. Wiem, że jest jeszcze dużo rzeczy do wymiany, takich jak kanapy, mały stoliczek kawowy, jednak na wszystko przyjdzie czas. - dodaje właścicielka.

Łączna kwota całej metamorfozy to około 10 tys.

___________________________________________________________________________________________________________________

Zdjęcia z kolejnej metamorfozy otrzymaliśmy od Michała, który zdecydował się na powiększenie drzwi, ponieważ wcześniejsze były za małe. Efekty jego prac przedstawiamy na poniższej fotce!

Zmianom uległo przejście z kuchni do nowego salonu, a zarazem wejścia na górę, do nowej części mieszkania, które obecnie czeka na wykończenie! Gratulujemy, życzymy powodzenia i czekamy na zdjęcia przedstawiające efekt końcowy!

__________________________________________________________________________________________________________________

Otrzymaliśmy także zdjęcia z metamorfozy przeprowadzonej w pokoju dziennym. Ewelina napisała, że od zawsze lubiła zmieniać i modyfikować wnętrza, dlatego też postanowiła pochwalić się swoją pracą. - Czytając artykuł stwierdziłam, że muszę pochwalić się moją metamorfozą naszego pokoju dziennego. Odkąd pamiętam uwielbiam zmieniać i modyfikować, a tą metamorfozę uważam za bardzo udaną.

Podczas remontu wszystkie prace wykonano samodzielnie. Zmieniono szafę, dywan, obicia krzeseł a także kolor ścian. Dekoracje nie uległy większej zmianie. - Wszystko z mężem zrobiliśmy samodzielnie. Dodatki w większości pozostały bez zmian, postanowiłam dorzucić serwis ślubny mojej babci, który przez lata leżał w szafie, a po remoncie okazało się, że idealnie pasuje kolorystycznie - jest w kolorze butelkowej zieleni. Łączy koszt metamorfozy to około 1880zł (szafa 1200zł, dywan 80zł, obicia krzeseł 400zł, farba 100zł i antyramy 100zł). - dodaje Ewelina.

Zachęcamy wszystkich do przesyłania zdjęć wykonanych u siebie remontów, zwłaszcza, że na koniec każdego miesiąca dla najciekawszej naszym zdaniem metamorfozy mamy prezent ufundowany przez gostyński sklep KOMFORT przy ul. Ogrodowej 9.
 

Jeśli posiadasz zdjęcia przed i po remoncie lub nawet po drobnej przemianie wraz z krótkim opisem - wysyłaj na adres: redakcja@gostyn24.pl lub w prywatnych wiadomościach na naszym Facebooku. Oprócz zdjęć, info o metamorfozie powinno zawierać : Miejscowość, datę, czas trwania i opis dokonanej zmiany a także ewentualne koszty przeprowadzonej metamorfozy. Im dokładniej opiszecie, tym lepiej. Z gory dziękujemy i życzymy udanych zmian 

REKLAMA

komentarz (2)

MajkelMajkel

1 0

Te przesuwne drzwi super. 20:55, 04.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

FajnieFajnie

0 0

👍 17:30, 05.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz