Zamknij

Grupa Debon/Ekus, zatrudni na stanowisko...? Sprawdź!

12:40, 01.10.2024 ogłoszenie premium Aktualizacja: 10:28, 02.10.2024

Grupa Debon/Ekus- producent stajni, boksów i przyczep do transportu koni, przyczep samochodowych i konstrukcji aluminiowych poszukuje:

Asystentki / Asystenta ds. księgowo-kadrowych
(praca w Pępowie lub w Krzemieniewie)

ZADANIA

  • obsługa ewidencji kadrowej i płacowej w systemie kadrowym
  • weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • wystawianie faktur, księgowanie i rozliczanie faktur przychodzących
  • koordynacja obiegu dokumentów kadrowych i księgowych

SPRAWDZISZ SIĘ JEŚLI:

  • masz min. średnie wykształcenie i min. półroczne doświadczenie w księgowości
  • posiadasz podstawową wiedzę w zagadnieniach księgowych i kadrowo-płacowych
  • doskonale obsługujesz MS Office
  • jesteś samodzielny/a, zaangażowany/a i masz ochotę się rozwijać
  • znasz język angielski

CO MOŻEMY CI DAĆ?

  • rozwojową pracę z dobrym wynagrodzeniem (adekwatnym do posiadanego doświadczenia i umiejętności)
  • umowę o pracę z opieką medyczną

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb tej oraz przyszłych rekrutacji."

   Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Podana wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od posiadanych kompetencji.  CV prześlij nam na [email protected]

(ogłoszenie premium )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
wykopWykop
0%