Zamknij

Oferta pracy. Dom Opieki zatrudni na stanowisko...

16:19, 23.08.2024 Oferta pracy Aktualizacja: 16:19, 23.08.2024
Foto: Canva Foto: Canva

Dom Opieki Nad Osobami Starszymi "Bronek" w Szelejewie zatrudni osobę na stanowisko Technik Farmacji

Opis stanowiska:
Poszukujemy energicznej osoby do pracy na stanowisku TECHNIK FARMACJI, która będzie odpowiedzialna za zadania związane z rozkładaniem leków dla Mieszkańców zgodnie z zaleceniami lekarza, z dystrybucją i zamawianiem leków, środków opatrunkowych, rękawiczek.

  • Praca w Domu Seniora.
  • Godziny pracy elastyczne.

Obowiązki:

  • · Rozkładanie leków zgodnie z zaleceniami lekarza,
  • · Nadzór, dystrybucja i zamawianie leków dla Mieszkańców. Współpraca w tym zakresie z lekarzem POZ,
  • · Nadzór, dystrybucja i zamawianie środków opatrunkowych i rękawiczek dla potrzeb Domu,
  • · Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • · Wykształcenie kierunkowe.
  • · Umiejętność organizacji pracy i samodzielności w wykonywaniu obowiązków.
  • · Komunikatywność i pozytywne podejście do pracy.
  • · Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku.

Oferujemy:

  • · Stabilne zatrudnienie.
  • · Elastyczny grafik pracy.
  • · Przyjazną atmosferę w zespole.
  • · Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • · Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: [email protected].

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod nr telefonu 786 116 026.

(Oferta pracy)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
wykopWykop
0%