Dom Opieki Nad Osobami Starszymi zatrudni pomocników opiekunów

07:46, 26.07.2024 Oferta pracy Aktualizacja: 07:54, 26.07.2024
Foto: Canva Foto: Canva

Ogłoszenie o Pracę:
Pomoc Opiekuna dla Osób Starszych

Dom Seniora "Bronek" w Szelejewie, renomowana placówka opiekuńcza, poszukuje kandydatów na stanowisko Pomoc Opiekuna dla Osób Starszych. Jeśli pragniesz wspierać seniorów w ich codziennym życiu i czerpać satysfakcję z niesienia pomocy, zapraszamy do aplikowania!

Zakres obowiązków:

  • · Wsparcie seniorów w codziennych czynnościach, takich jak ubieranie, higiena osobista oraz spożywanie posiłków.
  • · Pomoc przy poruszaniu się i rehabilitacji.
  • · Organizowanie czasu wolnego i aktywizacja mieszkańców.
  • · Monitorowanie stanu zdrowia podopiecznych.
  • · Ścisła współpraca z zespołem medycznym oraz opiekuńczym.

Wymagania:

  • · Doświadczenie w pracy z osobami starszymi lub w opiece zdrowotnej.
  • · Empatyczne i ciepłe podejście do podopiecznych.
  • · Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • · Umiejętność pracy w zespole.
  • · Odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie.
  • · Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • · Kursy lub szkolenia z zakresu opieki nad osobami starszymi będą dodatkowym atutem.
  • · Chęci do pracy i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • · Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • · Przyjazną i wspierającą atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.
  • · Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w specjalistycznych szkoleniach.
  • · Elastyczny grafik pracy.

Jeśli jesteś osobą, która pragnie pomagać innym, posiadasz odpowiednie kwalifikacje i cechujesz się zaangażowaniem?
Zapraszamy do przesłania CV na adres e-mail: [email protected] lub kontaktu telefonicznego pod numerem: 786 116 026.

Dołącz do naszego zespołu i razem z nami twórz przyjazne oraz pełne wsparcia miejsce dla naszych seniorów!

(Oferta pracy)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
wykopWykop
0%