Zamknij

Powiatowy Bank Spółdzielczy zatrudni na stanowisko

10:24, 01.03.2024 . Aktualizacja: 10:51, 01.03.2024

Powiatowy Bank Spółdzielczy w Gostyniu poszukuje kandydatów na stanowisko:
Informatyk

Miejsce pracy: Powiatowy Bank Spółdzielczy w Gostyniu ul. 1 Maja 18, 63-800 Gostyń

Oczekiwania:
Ø wykształcenie średnie lub wyższe związane z branżą informatyczną,
Ø znajomość zagadnień sieciowych,
Ø podstawowa wiedza na temat środowiska domeny, oprogramowania antywirusowego, systemu automatycznych aktualizacji systemów operacyjnych,
Ø podstawowa znajomość systemów zabezpieczeń,
Ø doświadczenie w zakresie obsługi systemów Windows OS,
Ø podstawowa wiedza w zakresie obsługi systemów Linux,
Ø podstawowa znajomość problematyki związanej z zarządzaniem sprzętem infrastruktury sieciowej,
Ø podstawowa znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem stacji roboczych,
Ø umiejętność analitycznego myślenia,
Ø dokładność i systematyczność,
Ø ukierunkowanie na wsparcie usług i serwisów,
Ø otwartość na poznawanie nowych technologii IT,
Ø umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów,
Ø zaangażowanie i chęć rozwoju,
Ø umiejętność związana z serwisowaniem sprzętu komputerowego,
Ø umiejętność pracy w zespole,
Ø prawo jazdy kat. B,
Ø znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym,
Ø dyspozycyjność w sytuacjach awaryjnych.

Obowiązki:
Ø zapewnienie ciągłości funkcjonowania struktury informatycznej Banku,
Ø wsparcie techniczne dla pracowników – zdalne i bezpośrednie,
Ø instalacja urządzeń, sprzętu komputerowego i oprogramowania,
Ø analizowanie problemów związanych ze sprzętem komputerowym i oprogramowaniem,
Ø konfigurowanie urządzeń sieciowych,
Ø zarządzanie stroną internetową,
Ø diagnozowanie usterek sprzętu,
Ø kontrola wykorzystywanego oprogramowania,
Ø instalacja nowych rozwiązań teleinformatycznych,
Ø kontakt z firmami zewnętrznymi związanych z IT,
Ø nadzór nad sprzętem powierzonym pracownikom,
Ø nadzór nad wykorzystywanymi licencjami,
Ø zapewnienie bezpieczeństwa danych,
Ø nadzór nad systemem kopii.

Oferta:
Ø stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
Ø udział w interesujących projektach realizowanych we współpracy z ekspertami,
Ø możliwość poszerzenia wiedzy i rozwoju zawodowego,
Ø pakiet socjalny (m.in. świadczenia świąteczne, dofinansowanie do wczasów, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego),
Ø możliwość korzystania z dodatkowej opieki medycznej i lekowej,
Ø możliwość uczestnictwa w Pracowniczym Programie Emerytalnym,
Ø dofinansowanie kosztów dojazdu do miejsca pracy.

Zapraszamy do współpracy!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji (CV i list motywacyjny) w terminie do dnia 22 marca 2024 roku na adres poczty elektronicznej
e-mail: [email protected] lub adres korespondencyjny: Powiatowy Bank Spółdzielczy w Gostyniu, 63-800 Gostyń, ul. 1 – go Maja 18.

Dodatkowo prosimy o zamieszczanie w przesłanej aplikacji o pracę poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Powiatowy Bank Spółdzielczy w Gostyniu (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w spawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%