Stainer Sp.z.o.o producent chemii budowalnej poszukuje osoby na stanowisko

10:02, 22.02.2024 oferta pracy Aktualizacja: 10:52, 22.02.2024
Skomentuj

Stainer sp. z o.o., producent chemii budowlanej poszukuje:
Koordynatora procesów administracyjno-handlowych
Miejsce pracy: 64-120 Krzemieniewo ul. Dworcowa 152

Zakres obowiązków:

· Wystawienie faktur i dokumentów sprzedażowych
· Przygotowywanie raportów, zestawień, rankingów oraz innych danych na potrzeby Zarządu
· Zapewnienie efektywnej komunikacji i przepływu informacji zarówno wewnątrz spółki, jak i w relacjach z innymi klientami
· Przygotowywanie ofert sprzedaży dla Klientów
· Obsługa zamówień złożonych przez Klientów
· Bieżąca współpraca z dystrybutorami produktów oferowanych przez spółkę
· Koordynacja i wsparcie Biura Zarządu
· Obsługa i utrzymanie stanów magazynowych materiałów marketingowych
· Obsługa systemu SAP – znajomość będzie dodatkowym atutem

Wymagania:

· Wykształcenie min. średnie
· Dobra znajomość pakietu MS Office
· Bardzo dobra organizacja pracy własnej i innych
· Obowiązkowość, sumienność, dyspozycyjność
· Terminowa realizacja zadań
· Umiejętność pracy w zespole
· Język angielski – poziom komunikatywny

Oferujemy:

· Umowę o pracę
· Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o posiadane doświadczenie
· Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
· Możliwość rozwoju zawodowego

Aplikacje prosimy składać przez formularz rekrutacyjny, który znajdziesz TUTAJ

(oferta pracy)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.